Ekrem İmamoğlu’nun Seçim Zaferine İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’dan İlk Yorum

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, bugün Diyanet İşleri Başkanlığı Göç Ve Manevi Destek Merkezi açılış töreninin ardından gazetecilerin sorularına cevap verdi. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya basın mensupları dün yapılan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçim sonuçlarına ilişkin değerlendirmelerini sordu. Süleyman Soylu, kazanmayı ve kaybetmeyi bildiklerini belirterek, İstanbul’un valiye hakaret eden bir Belediye Başkanı olduğunu söyledi. Sevinç Çığlıkları […]

24.06.2019 - 17:25
24.06.2019 - 17:29
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, bugün Diyanet İşleri Başkanlığı Göç Ve Manevi Destek Merkezi açılış töreninin ardından gazetecilerin sorularına cevap verdi. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya basın mensupları dün yapılan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçim sonuçlarına ilişkin değerlendirmelerini sordu. Süleyman Soylu, kazanmayı ve kaybetmeyi bildiklerini belirterek, İstanbul’un valiye hakaret eden bir Belediye Başkanı olduğunu söyledi.

Sevinç Çığlıkları Atıyorlardı

Dün yapılan İstanbul Büyükşehir Belediye başkanlığı seçimi konusunda değerlendirmesi sorulan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, 31 Mart sonrası yaşananlar nedeniyle kıyameti koparanların dün akşam sevinç çığlıkları attığını söyledi. Süleyman Soylu, demokrasiyi tanımanın ve hazmetmenin kolay olmadığını belirterek bazen kazanmanın kaybetmek, kaybetmenin ise kazanmak olduğunu söyledi. Bundan sonraki siyasi süreç içerisinde de hem kazanmanın hem de kaybetmenin olacağını söyleyen Süleyman Soylu, AK Parti’nin kaybedince dünyayı yıkmadığını ve aralarındaki en temel farkında bu olduğunu dile getirdi. Bundan sonra AK Parti’nin işinin zorlaşacağını söyleyen Süleyman Soylu, İstanbul’un valiye hakaret eden bir Belediye Başkanı olduğunu dile getirerek “Doktorlara şiddet, kadınlara şiddet… İnşallah bizim işimizi zorlaştırmaz. Benim söyleyeceğim bu.” ifadelerini kullandı.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim