Ekrem İmamoğlu’nun Ordu Valisine Hakaret Ettiği Videonun Ham Hali Ortaya Çıktı

CHP’nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu ile Ordu Valisi arasında yaşanan VIP krizi her geçen gün yeni bir boyut kazanıyor. Karadeniz turu sırasında Ekrem İmamoğlu ve beraberinde bulunanlar, Ordu Havalimanı’nda VIP’ten geçmek istemiş ancak izin verilmeyince taraflar arasında tartışma yaşanmıştı. Tartışma sırasında Ekrem İmamoğlu, Ordu Valisi Seddar Yavuz’a hakaret etmekle suçlanmıştı. Ancak Ekrem […]

15.06.2019 - 19:26
17.06.2019 - 14:13
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

CHP’nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu ile Ordu Valisi arasında yaşanan VIP krizi her geçen gün yeni bir boyut kazanıyor.

Karadeniz turu sırasında Ekrem İmamoğlu ve beraberinde bulunanlar, Ordu Havalimanı’nda VIP’ten geçmek istemiş ancak izin verilmeyince taraflar arasında tartışma yaşanmıştı. Tartışma sırasında Ekrem İmamoğlu, Ordu Valisi Seddar Yavuz’a hakaret etmekle suçlanmıştı. Ancak Ekrem İmamoğlu, kendisine savunurken valinin basitliğini anlatmak istediğini söylemişti.

Hakaret Net Olarak Görülüyor

Geçtiğimiz günlerde Ordu havalimanında yaşananların ardından ortaya çıkan amatör çekim videolarda Ekrem İmamoğlu’nun ne dediği tam olarak anlaşılmıyordu. O anlarda Fox TV’nin kameralarının kayıtta olduğu görüldü, ancak Fox TV görüntüleri yayınlamadı. Amatör kamera ile çekilen görüntülerin montaj olduğu öne sürülürken Haber Global, gazetecilik ilkeleri gereğince görüntülerini ham halini ekranlara getirdiklerini söyleyerek ham videoyu paylaştı.
Yayınlanan görüntülerde Ekrem İmamoğlu’nun hakareti açık ve net olarak duyuluyor.

Fatih Portakal “İzledim” Deyip Yayınlamamıştı

Ordu-Giresun Havalimanı’nda yaşananların ardından Fatih Portakal, Fox TV ana haber sırasında bir açıklama yapmış, görüntüleri izlediğini ve hakareti duyduğunu söylemişti. Fox TV kameramanı tarafından kaydedilen görüntülerin televizyonda yayınlanmaya uygun olmadığını belirten Fatih Portakal, yayıncılık ilkeleri gereğince görüntüleri yayınlamak istemediklerini söylemişti. Fatih Portakal’ın bu ifadelerinde hakaretin kesin olduğu zaten anlaşılsa da görüntülerin montaj olduğu iddiaları devam etmişti.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim