Ekrem İmamoğlu’ndan Mazbata Açıklaması: Muhtemelen Yarın Alırız Diye Bekliyoruz

İstanbul'un yenilenen seçimlerinin ardından İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Ekrem İmamoğlu, seçimden sonraki çalışmalarına Maslak'ta bulunan ofisinde devam ediyor. Mazbatasını ne zaman alacağı merak edilen Ekrem İmamoğlu, bu konuda bir sorun olmadığını ve rutin zamanı beklediklerini söyledi.

25.06.2019 - 18:25
25.06.2019 - 18:25
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

İstanbul’da 23 Haziran tarihinde yapılan seçimin resmi olmayan sonuçlarına göre büyükşehir belediye başkanı seçilen Ekrem İmamoğlu, seçim sonrası çalışmalarına Maslak’ta bulunan ofisinde devam ediyor. Bugün ofis çıkışında gazetecilerin sorularını yanıtlayan İmamoğlu’na dün neler yaptığı soruldu. Güzelce dinlendiğini ve biraz da çalıştığını söyleyen İmamoğlu, akşam ise çıkarak milletvekillerine teşekkür ettiğini ve bugün de çalışmalarını devam ettirdiğini söyledi. Sabah ailesi ile birlikte uzun uzun kahvaltı yaptığını söyleyen İmamoğlu şimdi hazırlık yapmaya başladıklarını ve heyecanlarını İstanbul’a katılmak istediklerini söyledi.

Ekrem İmamoğlu Mazbatayı Ne Zaman Alacak?

Mazbata süreci ile ilgili sorulara da yanıt veren Ekrem İmamoğlu, bu konuda bir sorun olmadığını rutini zamanlamayı beklediklerini söyledi. Şu anda kendilerine ulaşan negatif bir durum olmadığını belirten İmamoğlu, herhangi bir itiraz olmadığını ve muhtemelen yarın mazbatayı alacaklarını dile getirdi. Yeni bir gelişme olması durumunda yapılacak devir teslim törenine vatandaşlara da bildireceklerini söyleyen İmamoğlu, gazetecilerle yaptığı sohbetin ardından kendisini bekleyen vatandaşlarla görüştü.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim