Ekrem İmamoğlu’ndan Çay Davetine Yeni Boyut: Yakışan Beni Ziyaret Edip Kahvemi İçmesi

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Ekrem İmamoğlu, 23 Haziran seçimleri sırasında rakibi Binali Yıldırım'a kendisine yaptığı çay davetine yanıt verdi. Ekrem İmamoğlu bu konuda yaptığı açıklamada bu aşamadan sonra yakışanın Binali Yıldırım'ın kendisini makamında ziyaret ederek kahvesini içmesi ve kendisini etmesi olduğunu söyledi.

29.06.2019 - 17:43
30.06.2019 - 0:14
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Cumhur İttifakı’nın 23 Haziran’da İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım’a cuma namazı çıkışında gazetecilere Ekrem İmamoğlu’na yaptığı çay teklifinin hala geçerli olup olmadığını sormuştu. Binali Yıldırım, kendisinin teklifinin geçerli olduğunu ancak Ekrem İmamoğlu seçimi kazandıktan sonra belki de fikrini değişmiş olabileceğini şu anda işlerinin de yoğun olduğunu söylemişti.

Kahveye Davet Etti

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu bugün, CHP-İYİ Parti ve İstanbul Gönüllüleri yöneticileri ve il yönetimleriyle Çırpıcı Sosyal Tesisleri’nde öğle yemeğinde bir araya geldi. Gazetecilerin hatırlatması üzerine İmamoğlu, Yıldırım’ın çay davetine burada yanıt verdi. Yıldırım’ı Saraçhane’de bulunan İBB binasına davet eden Ekrem İmamoğlu, Binali Yıldırım’a teşekkür ettiğini belirterek seçimden dört beş gün önce kendisine sürekli olarak çay daveti beklediğini söylediğini dile getirdi. Bundan sonra da karşılıklı çay içebileceklerini bunda bir sorun olmadığını belirten İmamoğlu, bu aşamadan sonra Binali Yıldırım’a yakışanın kendisini İBB binasında ziyaret ederek kahvesini içmesi ve tebrik etmesi olduğunu dile getirdi.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim