Ekrem İmamoğlu’ndan Canan Kaftancıoğlu’na destek paylaşımı: İyi bir yol arkadaşı, iyi bir dost

İstanbul Büyükşehir Belediye başkanı Ekrem İmamoğlu, bugün İstanbul Adliyesi'nde hakim karşısına çıkacak CHP İstanbul il başkanı Canan Kaftancıoğlu ile çektirdiği fotoğrafı Twitter hesabından paylaşarak, Kaftancıoğlu’nun iyi bir dost olduğunu söyledi.

18.07.2019 - 9:53
18.07.2019 - 11:19
Yorum Yap
30 sn okuma süresi

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu bugün İstanbul Adliyesi’nde hakim karşısına çıkacak. İstanbul Büyükşehir Belediye başkanı Ekrem İmamoğlu, Twitter hesabından Canan Kaftancıoğlu’na destek paylaşım yaptı. Kaftancıoğlu ile birlikte çekilen fotoğrafını sosyal medyada paylaşan Ekrem İmamoğlu, partinin güvenilir bir yol arkadaşı olduğunu dile getirdi.

Birlikte çekilen fotoğraflarını paylaştı

Ekrem İmamoğlu Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, Canan Kaftancıoğlu ile birlikte çektirdikleri fotoğrafın üzerine, Kaftancıoğlu’nun hem kendisinin hem de milyonlarca partilinin güvenilir bir yol arkadaşı olduğunu, iyi bir anne, iyi bir eş, iyi bir dost olduğunu dile getirdi. Kaftancıoğlu’nun ülke ve millet sevgisine şahsen tanık olduğunu belirten Ekrem İmamoğlu, Çağlayan’da yapılacak olan duruşmada Adalet duygusunun yara almayacağı bir sonuçla ayrılmasını temenni ettiğini ifade etti.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim