Ekrem İmamoğlu Dedesinin Mezarında Gizlice Çekim Yapıldığını İddia Etti

CHP'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu, dedesinin Trabzon'da bulunan mezarında gece vakti gizli şekilde çekim yapıldığını iddia ederek başından geçenleri anlattı.
Yorum Yap
1 dk okuma süresi
2 gün önce

Konuyu Oyla!

Yorum Yap

CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu, bugün İstanbul’da önce Bosnalı vatandaşlarla bir araya geldi ardından da Bayrampaşa meydanında konuşma yaptı. Yüksek Seçim Kurulu’nun aldığı yenileme kararının hukuka aykırı olduğunu iddia eden Ekrem İmamoğlu, 23 Haziran’da vatandaşların hukuku bilmeyenlere gereken cevabı sandıkta vereceğini söyledi.

Ekrem İmamoğlu sadece 18 gün süren İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı sırasında yaptığı hizmetlerden örnekler vererek, rakiplerinin 31 Mart öncesinde kendilerini hesap kitap bilmemekle suçladıklarını, ancak kendilerinin sadece yaptıkları işlere onların sahipleneceğini düşünemediklerini söyledi.

Ordu Valisine Siyaset Göndermesi

Ordu Valisi ile yaşananlar hakkında bir kez daha konuşan Ekrem İmamoğlu, konuşmasında valinin kendisine tuzak kurduğunu iddia etti. Ordu Valisi’nin siyasete göz kırptığını öne süren Ekrem İmamoğlu, bunu yapmanın yakışmadığını, kendilerinin hiçbir şeyi siyasi rant elde etmek için yapmadıklarını savundu.

Mezarda Gizli Çekim İddiası

Ordu valisini taraflı olmakla suçlayan Ekrem İmamoğlu, Ak Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım’ın da valiyi destekleyerek prim yaptırdığını söyledi. Son dönemlerdeki kendisinin mahremine girilmeye çalışıldığını belirten Ekrem İmamoğlu, köydeki dedesinin mezarına gece saatlerinde gizlice gidildiğini ve çekim yapıldığını öne sürdü.

İÇERİĞİ KAYNAK GÖSTEREREK SİTENİZDE YAYINLAYABİLİRSİNİZ! UNUTMAYIN BÜYÜK SİTE OLMANIZ İÇERİĞİ İZİNSİZ ALMANIZ ANLAMINA GELMİYOR
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur. Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir.

Sitemiz basın ahlak ilkelerine uymaya söz vermiştir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2018 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Künye | İletişim