Ekrem İmamoğlu Belediye Başkanı Seçildi İBB’nin Sosyal Medya Hesaplarının Takipçi Sayısı İkiye Katlandı

İstanbul'da 23 Haziran tarihinde yenilenen seçimlerle Ekrem İmamoğlu’nun İBB başkanı seçilmesinin ardından İBB'nin Twitter'da takipçi sayısı da katlandı.

30.06.2019 - 15:18
30.06.2019 - 15:18
Yorum Yap
30 sn okuma süresi

23 Haziran’da gerçekleştirilen İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerinde Ekrem İmamoğlu’nun başkan seçilmesi ile İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin sosyal medyadaki takipçi sayılarında yaşanan artış dikkat çekti. Ekrem İmamoğlu İBB başkanı olduktan sonra İBB’nin Twitter hesabında takipçi sayısı 396 bin arttı.

1 Haftada Neredeyse İkiye Katlandı

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı’nın resmi Twitter hesabının 22 Haziran’da takipçi sayısı 500 bin 030’du. 23 Haziran tarihinde yapılan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı yenileme seçimlerinin ardından takipçi sayısı hızla artmaya başladı. Ekrem İmamoğlu’nun İBB başkanı seçilmesi ile birlikte bir haftada Twitter hesabının takipçi sayısı 896 bin 866 oldu. İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin 6 Mayıs tarihinde takipçi sayısı 543 bin 234’ken, seçimlerin iptali duyurulması ve hesaptan bir paylaşım yapılması sonrasında 469 bine kadar gerilemişti.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim