Ekrem İmamoğlu 4. Red Bull Uçuş Günü’ne katıldı: Enerjisi yüksek ve üretken bir kent olacağız

İBB'nin işbirliğiyle Caddebostan Plajı'nda 4.'sü düzenlenen Red Bull Uçuş Günü'ne İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu katıldı. İmamoğlu, yaptığı konuşmada İstanbul'un enerjik bir deniz kenti olduğunu, etklinliği düzenleyenlere teşekkür ettiğini, seneye bir deniz etkinliğinin daha yapılacağını ve İstanbul'un enerjisine enerji, mutluluğuna mutluluk katılacağını dile getirdi.

04.08.2019 - 18:53
05.08.2019 - 11:55
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Dördüncüsü düzenlenen Red Bull Uçuş Günü’nün 35 takım arasından birincisi ‘Coffe Lovers’ takımı oldu. Şampiyon takım, ödülünü İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun elinden aldı. Topluluğa küçük bir konuşma yapan İmamoğlu, “Seneye İBB olarak biz de bu yarışmaya katılacağız. Şehre moral geldi, daha da moralli olacağız. Enerjisi yüksek ve üretken bir kent olacağız” dedi.

“İstanbul’un tüm sahillerinde festival gerçekleştireceğiz.”

İmamoğlu ve vatandaşlar arasında keyifli karşılıklı sohbetler de yaşandı. Ödül töreni için vatandaşların yüksek alkışı eşliğinde konuşma yapacağı yere çıkan İmamoğlu, çalışanlarla ve yarışmaya katılan takımlarla selamlaşıp, fotoğraf çektirdi.

Vatandaşlara seslenen İmamoğlu, “Enerjisi yüksek bir kent İstanbul. Aynı zamanda bir deniz kentiyiz. Denizle buluşmayı teşvik eden her buluşmanın yanında olacağız. Bu organizasyona katkı sunan yaratıcı insanlara minnet duyuyorum. Seneye İBB olarak biz de bu yarışmaya katılacağız. Şehre moral geldi, daha da moralli olacağız. Enerjisi yüksek ve üretken bir kent olacağız. Seneye, İstanbul’a bir deniz festivali organize ediyoruz. Kadıköy Belediye Başkanımızla da konuştuk. İnşallah İstanbul’un tüm sahillerinde festival gerçekleştireceğiz. İstanbul’la ilgili her yeniliğe açığız. Hepinizi çok seviyorum. İyi eğlenceler.” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim