Ekranların Sevilen Yüzü Müge Anlı’nın Yeni İşi Güven Bana Yarın Akşam Başlıyor

ATV’de sabah saatlerinde yaptığı Müge Anlı ile Tatlı Sert programı yıllardır zirvede olmayı başaran Müge Anlı yeni bir yarışma programı ile yaz sezonunda ekranlara gelecek. Bugüne kadar birçok kişinin bulunmasında ve cinayetin aydınlatılmasında büyük payı olan Müge Anlı’nın sunduğu güven bana yarışması yarın akşam başlıyor.

26.06.2019 - 16:49
26.06.2019 - 16:49
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

ATV ekranlarında hafta içi her gün yaptığı Müge Anlı ile Tatlı Sert programı ile yıllardır izleyicilerin karşısına çıkan ve çok sevilen başarılı sunucu Müge Anlı, bu defa bambaşka bir formatla yaz aylarında yine ATV’de olmaya hazırlanıyor. Yaz sezonunda ATV ekranlarında yayınlanacak olan Güven Bana isimli yarışmayı Müge Anlı sunacak. Güven Bana ilk bölümü ile 27 Haziran Perşembe akşamı ekrana gelecek. Yeni yarışma programı hakkında Dizi TV programına açıklama yapan Müge Anlı, kendisinin hayatını yarışma şeklinde yaşayan biri olduğunu, her öğrendiği bilgiyi yarın bir gün bir yarışmaya katılırsa sorarlar da söyler miyim diye hafızasında tuttuğunu söyledi. Kanal yönetimi tarafından bu yarışmaya çok güvendiğini belirten Anlı, yarışmanın sunuculuğunu kendisine teklif edilmesi üzerine dayanamadığını ve kabul ettiğini ifade etti.

İzleyicilerim Her İşimi Destekler

Programın provaları sırasında çok eğlendiğini belirten Müge Anlı, yarışmada ödülün 1 milyon lira olduğunu açıkladı. Yarışmanın formatı hakkında kısa bilgiler veren Müge Anlı, daha önceden birbirini hiç tanımayan iki kişinin ilk kez yarışması stüdyosunda buluştuğunu ve birlikte yarıştıklarını, yarışmacıların yarışma sırasında birbirlerine güvenerek 15 soruya kadar gidebileceği gibi butona basmamaları durumunda da yarı yarıya ödülü bölüşebileceklerini söyledi. Yarışmacıların birbirine güvenmemesi durumunda tek başına parayı almak için butona basabileceklerini belirten Müge Anlı, bu program sayesinde insanların yaz aylarında hem evlenebileceğini hem de yeni bilgiler edilebileceğini dile getirdi. Müge Anlı ile Tatlı Sert programının izleyicileri içinde programın keyifli olmasını dilediğini belirten Anlı, izleyicilerin kendisini destekleyeceklerinden emin olduğunu ifade etti.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim