Ekran Macerasına Uzun Bir Ara Veren Burçin Terzioğlu Yeni Dizi ile Geri Dönmeye Hazırlanıyor

Akşam gazetesinde yer alan habere göre Burçin Terzioğlu, yeni bir diziyle ekrana dönüş yapıyor. En son Poyraz Karayel dizisinde izlediğimiz oyuncu, bir. Dizi Haberleri, burçin terzioğlu, ibrahim çelikkol Burçin Terzioğlu sürpriz bir diziyle dönüyor, partneri çok ünlü bir isim!

10.07.2019 - 12:38
10.07.2019 - 13:54
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Akşam gazetesinde yer alan bir habere göre uzun süreden beri ekranlardan uzak kalan güzel oyuncu Burçin Terzioğlu yeni bir diziyle ekranlara geri dönmeye hazırlanıyor. Yaklaşık iki sezon önce final yapan Poyraz Karayel dizisinde oynayan güzel oyuncu uzun bir süredir proje tekliflerini kabul etmiyordu.

İbrahim Çelikkol’un Adı Geçiyor

Burçin Terzioğlu’nun başrol oynayacağı dizi de partnerinin ise yakışıklı oyuncu İbrahim Çelikkol olacağı iddia ediliyor. Pastel film tarafından yapılacak olan dizi için iki oyuncuya da teklif götürüldüğü ve yanıtlarının beklendiği gelen bilgiler arasında yer aldı. İbrahim Çelikkol ve Burçin Terzioğlu daha önce Merhamet isimli dizide birlikte rol almış ve ekranda iki isim sevilmişti. Merhamet dizisinin üzerinden yıllar geçtikten sonra iki ünlü ismin aynı projede bir kez daha bir araya gelmesi bekleniyor. Burçin Terzioğlu ekranlardan uzun zamandan beri uzaktı, ancak partneri olacağı iddia edilen İbrahim Çelikkol geçtiğimiz sezon Kanal D ekranlarında Kerem Bursin ile birlikte Muhteşem İkili isimli dizide rol almıştı. Ancak 13 bölüm yayınlanan dizi reytinglerdeki kötü sonuçların ardından yayından kaldırılmıştı. Henüz yeni dizinin detayları ve adı ortaya çıkmasa da iki oyuncunun teklifi değerlendirme aşamasında olduğu belirtildi.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim