Alexa
Ekonomi
Ekonomi
Kredi Kartı Asgari Ödemesi Nedir? Nasıl Belirlenir?

Kredi kartı kullanıcılarının ay içinde ödemesi zorunluğu minimum borca kredi kartı asgari ödemesi adı verilir. Asgari borcu ödememek kredi notunu eklemekte ve borç faiziyle birlikte büyümektedir. Kredi kartı asgari ödeme konusu yazımızın devamında..

Okunma Süresi : 2 Dakika
Bayram Kredisi Nedir? Nasıl Başvurulur?

Yılın belirli dönemlerinde acil nakit ihtiyacını öngörerek özel kampanyalar yapan bankaların uygulamaları arasında yer alan bayram kredisi, sizin de kurban ya da tatil ihtiyaçlarınızı karşılamanıza yardımcı olabilir.Bayram kredisi nedir, nasıl başvurulur konusu yazımızın devamında..

Okunma Süresi : 3 Dakika
Dash (DASH) Nedir, Nasıl Alınır?

BTC ya da ETH ile takas edebileceğiniz Dash, son dönemin kârlı kripto para yatırımlarından birisi olarak dikkat çekiyor.

Okunma Süresi : 3 Dakika
Ripple (XRP) Nedir, Nasıl Alınır?

Son dönemde adını sık sık duysak da Ripple hakkında hâlâ bilinmeyen pek çok şey var. Peki bu altcoin türü hangi özelliklere sahip? Nasıl Ripple elde edilir?

Okunma Süresi : 4 Dakika
İnternetten Para Kazanmanın Yolları

İnternetten para kazanmanın yolları hakkında bilgi edinerek kendi yeteneklerinize uygun işler bulabilir ve evden çıkmaya gerek kalmadan para kazanabilirsiniz. İster ek gelir ister asıl meslek olarak yapabileceğiniz internetten para kazanma yolları konusu yazımızın devamında..

Okunma Süresi : 3 Dakika
Faiz Artırımı Nedir? Faiz Artırımı Dövizi (Doları) Nasıl Etkiler?

Sık sık duyduğumuz faiz artırımı aslında ne anlama geliyor? Merkez Bankası'nın böyle bir karar alması enflasyonu ve dövizi düşürür mü? Tüm bu sorulara yanıt veriyoruz.

Okunma Süresi : 3 Dakika
Döviz Yatırımları Hangi Piyasalarda Gerçekleştirilebilir? Döviz Yatırım Piyasaları

Dövize yatırım yapmak isteyenler için pek çok farklı kur çeşidi ve yatırım piyasası mevcuttur. Çeşitlilik içinde araştırma yaparak ihtiyaca yönelik doğru işlem piyasasını tercih etmek gereklidir. Döviz yatırım piyasaları nelerdir konusu yazımızın devamında..

Okunma Süresi : 5 Dakika
2018’in En İyi Kripto Para Cüzdanları

Bitcoin ya da bir başka kripto para birimi satın alacaksanız fakat varlıklarınızı nerede tutacağınızı bilmiyorsunuz. Öyleyse sizi buraya alalım!

Okunma Süresi : 3 Dakika
Zcash (ZEC) Nedir, Nasıl Alınır?

Son dönemde en çok parlayan altcoinlerden birisi de Zcash. Peki Zcash hangi özelliklere sahip, nasıl satın alınır?

Okunma Süresi : 3 Dakika
DAHA FAZLA YÜKLE
Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir.. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2018 Tüm Hakları Saklıdır "İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olandır"