Efsane dizi Behzat Ç.’nin yeni bölümleriyle ilgili merak edilenler senarist Ercan Mehmet Erdem’e soruldu

Yayınlandığı döneme damga vuran Efsane dizi Behzat Ç. 6 yıl aradan sonra geri döndü. BluTV’de ilk bölümü bu akşam yayınlanan dizi beraberinde birçok sürprizi de getirdi.

26.07.2019 - 0:15
26.07.2019 - 11:06
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Behzat Ç. dizisinin senaristi Ercan Mehmet Erdem, yeni sezonun 9 bölüm süreceğini söyleyerek bundan sonra devam edip etmeyeceğinin ise izleyicinin faktörüne bağlı olduğunu dile getirdi. Dizinin senaristine merak edilen sorular da yöneltildi. Behzat Ç. dizisinin eski sezonlarında çok sevilen Harun karakterinin yeni bölümlerde geri dönüp dönmeyeceği merak edilirken, aynı zamanda dizinin politik tutumunun da devam edip etmeyeceği Ercan Mehmet Erdem’e soruldu. Ünlü senarist, “Behzat Ç. dönem koşullarına göre hareket eden bir dizi değil” ifadeleriyle yanıt verdi.

Yeni bölümlerde Behzat Ç. oyuncu kadrosunda kimler var?

Yeni bölümleri çekilen ve bugün yayınlanmaya başlanan Behzat Ç. dizisinin senaryosunu Ercan Mehmet Erdem kaleme alıyor, dizinin yönetmen koltuğunda ise Serdar Akar oturuyor. Dizinin oyuncu kadrosunda ise eski bölümlerden tanıdığımız çok sayıda isim var. Yeni bölümlerde Behzat Ç. oyuncu kadrosunda, Erdal Beşikçioğlu, Nejat İşler, Canan Ergüder Ece, Ege Aydan, İnanç Konukçu, Berkan Şal, Güven Kıraç, Eray Eserol, Ayça Eren, Ahu Türkpençe, Kemal Burak Alper, Hüseyin Sevimli, Rıdvan Aybars Düzey, Gülşah Çomoğlu ve Kadir Çelik gibi isimler bulunuyor. İlk bölüm bugünden itibaren Blu Tv üzerinden izleyicilerin erişimine açıldı.

Etiketler
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim