Editör Başvuru

Aktuelbilgiler.com kurulduğu ilk günden bugüne tarafsız, net ve objektif anlayışla haberler, gerçek ve içi dolu ama bir o kadarda anlaşılabilir bilgielr sunmayı hedef edinmiş ve bu hedefi doğrultusunda çalışmalarına hız kesmeden devam etmektedir. Bu hedef doğrultusunda 2017 yılında başladığımız maceramız sunduğumuz içeriklerin kalitesi ile ziyaretçilerimizin geri dönüşleri sayesinde büyük bir ivme ile devam etmekte. Bu yolculuğun daha da ileriye gitmesi, aynı zamanda yeni haber ve bilgileri daha hızlı ziyaretçilerimize ulaştırmak için Editör alımlarını açmış bulunuyoruz.

Aktüel Bilgiler Haber Editörü İlanı

Kadrosunda kendi imkanları ile 4 editör bulunduran aktüel bilgiler yeni çalışma arkadaşları arıyor. Herhangi bir medya devi veya gücü olmaksızın başarılı bir şekilde yürüttüğümüz projemizde bizimle aynı heyecan ve duyguları hissedecek takım arkadaşları arıyoruz. Gönüllülük esas olmak üzere yapacağımız çalışmamız sonrasında ise editör arkadaşlarımızın bize yaptığı katkılar göz önüne alınarak gerçek boyutta bir çalışmaya döndürülecektir. Eğer vaktiniz var ve yazı yazmayı seviyor ayrıca yazdığınız yazıları binlerce kişi okusun istiyorsanız işte size fırsat!

Amaçsız bir hedeften ziyade gerçek bir bilgi ortamı sunan ve aylık milyonlarca ziyaretçiye ulaşan sitemizde görev alabilir, yaptığınız çalışmalar ile kısa sürede gönüllü editör rozetinden kıdemli editör rozetine geçiş yapabilirsiniz. Bu geçiş ile birlikte yazı yazarak haftalık ve aylık kazançlar elde edebilirsiniz.Bunun için yapmanız gereken tekşey bize aşağıda bulunan mail adresinden ulaşmak.

Vereceğiniz bilgiler ile gönüllü veya anlaşmalı editör olarak çalışma yapmak üzere sizlere mutlaka dönüş yapacağız. Unutmayın biz sürekli gönüllü çalışan değil sürekli çalışacağımız bizimle birlikte hedeflerine ulaşacak takım arkadaşları arıyoruz.

Editör başvuruları için : info@aktuelbilgiler.com eposta adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Unutmadan başvurularda değerlendirebilmemiz için lütfen bizlere günlük ayırabileceğiniz zaman, daha önce yaptığınız çalışmalar ve varsa referanslar yoksa hazırlamış olduğunuz yazılardan örnekler yollamalısınız.

Login to your account below

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.