Ecrin Kurnaz’ın kesin ölüm nedeninin belirlenmesi için Hacettepe Üniversitesi Veterinerlik Fakültesi devrede

Samsun’un Vezirköprü ilçesinde kaybolduktan 22 gün sonra parçalanmış halde cesedi bulunan 1.5 yaşındaki EcrinKurnaz’ın kesin ölüm sebebi henüz belirlenemedi.

08.08.2019 - 10:48
08.08.2019 - 11:31
Yorum Yap
30 sn okuma süresi

Alınan son bilgilere göre Ecrin’e ait kemik örnekleri Hacettepe Üniversitesi Veteriner Fakültesi’ne gönderildi. Burada yapılacak olan incelemede Ecrin’in cesedi üzerindeki yabani hayvan saldırısı izleri tespit edilecek. Oradan çıkacak rapor ve Adli Tıp Kurumu’nun nihai raporu sonucunda Ecrin’in kesin ölüm nedeninin belirleneceği öğrenildi.

Olay nasıl olmuştu?

Samsun Vezirköprü ilçe merkezine yaklaşık 32 kilometre uzaklıkta bulunan Alancık Mahallesi’nde ailesi ile birlikte yaşayan Ecrin, 7 Mayıs tarihinde evlerinin önünde oyun oynadığı sırada kaybolmuş ev bütün aramalara rağmen bulunamamıştı. Devam eden arama çalışmaları sonucunda küçük çocuğun cansız bedeni 22 gün sonra parçalanmış şekilde bulundu. Adli tıp Kurumu’nun yaptığı inceleme sonucunda Ecrin’in kesin ölüm nedeni henüz belirlenemedi. Küçük çocuktan geriye kalan kemikler Hacettepe Üniversitesi Veterinerlik fakültesinde incelenerek, hem kemiklerin üzerinde hayvan DNA’sı hem de saldırı izleri aranacak. Ecrin’in kesin ölüm nedeninin Adli Tıp Kurumu nihai raporu ile belirlenmiş olacağı öğrenildi. Olaya ilişkin Vezirköprü Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından başlatılan soruşturma sürüyor.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim