Öne Çıkan Konular
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri
  • 19 Mayıs’ta sokağa çıkma yasağı olacak mı? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı

Ece Erken’in başı Behzat Ç.’li tehditler yağdıran telefon sapığı ile dertte

Ünlü sunucu Ece Erken'in başı son günlerde sosyal medyada kendisini taciz eden bir kişi ile dertte. Sosyal medyada son dönemlerde çok tepki çeken Ece Erken, bu defa daha ciddi bir durumla karşı karşıya kaldı. Bir takipçisi ünlü sunucuya "Behzat Ç. rol yapar, Erdal Ç. gerçekleri yapar'' ifadeleriyle tehditte bulundu.
Eklenme:
 Ece Erken’in başı Behzat Ç.’li tehditler yağdıran telefon sapığı ile dertte

Yasak aşk iddiaları nedeniyle Beyaz TV’de sunuculuğunu üstlendiği Söylemezsem Olmaz programından ayrılmak zorunda kalan ünlü sunucu Ece Erken, son günlerde sosyal medyanın en çok konuşulan isimlerinden biri haline geldi. Magazin basınının gündeminden bir türlü düşmeyen Ece Erken sosyal medyada kendisine gönderilen mesajların artık taciz boyutuna ulaştığını ve durumun bu defa daha ciddi olduğunu söyledi.

Ölüm tehdidinde bulunuyor

Hem sosyal medya üzerinden hem de telefonla kendisine ulaşan bir kişiden şikayetçi olan Ece Erken, bu kişinin kendisine ve yakınlarına ölüm tehditleri savurduğunu söyledi. Savcılığa giderek suç duyurusunda bulunan Ece Erken; “Instagram’da kendime ait olan sayfamdan yaptığım paylaşımların altına gerçek ismini bilmediğim ancak kendisini Erdal Ç. olarak tanıtan bir kişi tarafından tehdit mesajları yazılıyor. Asıl ismini bilmiyorum ama dilekçede vermiş olduğum numarayı kullanıyor.” dedi.

Soruşturma başlatıldı

Söz konusu kişisinin kendisine sevgilisi olarak hitap ettiğini belirten Ece Erken makyözünü ve asistanını aradığını belirterek, “Bu kişi asistanıma, makyözüme ‘Sevgilime selamımı ilet ve onu çok sevdiğimi söyle. Ece şu an yanınızdaysa beni aramasını söyler misiniz? Şu an Samsun’dayım, böyle susmaya devam ederse oraya gelmek zorunda kalacağım. Behzat Ç. rol yapar ama Erdal Ç. gerçekleri yapar. Susmaya devam edersen yanına gelmek zorunda kalacağım, aksiyonu severim’ gibi sözler söylemiş.” dedi. İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından Ece Erken’in şikayetinin ardından soruşturma başlatıldı.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Lerzan Mutlu ve Seren Serengil arasında kılıçlar çekildi
12 09 2020 - 14:13
Demet Akalın’ın 6 yaşındaki kızı Hira ölümden döndü! Üstüne büyük cam düştü
12 09 2020 - 11:04
Bülent Ersoy Kuaförüm Sensin’den ayrıldı mı? Yerine gelecek isim bile belli
11 09 2020 - 15:16
Arka Sokaklar Hüsnü Çoban koronadan öldü mü? Özgür Ozan sağlık durumu
11 09 2020 - 10:23
FOX TV Sen Çal Kapımı dizisinden reytingleri uçuracak transfer
10 09 2020 - 15:18
Fatih Portakal FOX’u bırakmak için 10 milyon Dolar aldığı iddiasına yanıt verdi
10 09 2020 - 11:50
Yorum Yap