Öne Çıkan Konular
  • Fırında beşamel soslu makarna tarifi
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri

Ece Erken’in başı Behzat Ç.’li tehditler yağdıran telefon sapığı ile dertte

Ünlü sunucu Ece Erken'in başı son günlerde sosyal medyada kendisini taciz eden bir kişi ile dertte. Sosyal medyada son dönemlerde çok tepki çeken Ece Erken, bu defa daha ciddi bir durumla karşı karşıya kaldı. Bir takipçisi ünlü sunucuya "Behzat Ç. rol yapar, Erdal Ç. gerçekleri yapar'' ifadeleriyle tehditte bulundu.
Eklenme:
 Ece Erken’in başı Behzat Ç.’li tehditler yağdıran telefon sapığı ile dertte

Yasak aşk iddiaları nedeniyle Beyaz TV’de sunuculuğunu üstlendiği Söylemezsem Olmaz programından ayrılmak zorunda kalan ünlü sunucu Ece Erken, son günlerde sosyal medyanın en çok konuşulan isimlerinden biri haline geldi. Magazin basınının gündeminden bir türlü düşmeyen Ece Erken sosyal medyada kendisine gönderilen mesajların artık taciz boyutuna ulaştığını ve durumun bu defa daha ciddi olduğunu söyledi.

Ölüm tehdidinde bulunuyor

Hem sosyal medya üzerinden hem de telefonla kendisine ulaşan bir kişiden şikayetçi olan Ece Erken, bu kişinin kendisine ve yakınlarına ölüm tehditleri savurduğunu söyledi. Savcılığa giderek suç duyurusunda bulunan Ece Erken; “Instagram’da kendime ait olan sayfamdan yaptığım paylaşımların altına gerçek ismini bilmediğim ancak kendisini Erdal Ç. olarak tanıtan bir kişi tarafından tehdit mesajları yazılıyor. Asıl ismini bilmiyorum ama dilekçede vermiş olduğum numarayı kullanıyor.” dedi.

Soruşturma başlatıldı

Söz konusu kişisinin kendisine sevgilisi olarak hitap ettiğini belirten Ece Erken makyözünü ve asistanını aradığını belirterek, “Bu kişi asistanıma, makyözüme ‘Sevgilime selamımı ilet ve onu çok sevdiğimi söyle. Ece şu an yanınızdaysa beni aramasını söyler misiniz? Şu an Samsun’dayım, böyle susmaya devam ederse oraya gelmek zorunda kalacağım. Behzat Ç. rol yapar ama Erdal Ç. gerçekleri yapar. Susmaya devam edersen yanına gelmek zorunda kalacağım, aksiyonu severim’ gibi sözler söylemiş.” dedi. İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından Ece Erken’in şikayetinin ardından soruşturma başlatıldı.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Skandal gelin adayı Naz Mila kalça estetiği operasyonunu sansürsüz paylaştı
12 10 2020 - 16:09
Eyşan rolü üstüne yapışan Cansu Dere Sadakatsiz’de aldatılan kadını oynadı TT oldu
8 10 2020 - 15:39
Beyazıt Öztürk Beyaz Show için tarih verdi: 15-20 gün içinde netleşir
8 10 2020 - 09:47
Survivor Sercan Yıldırım ve Aycan Yanaç aşk iddialarına yanıt verdi
5 10 2020 - 11:09
Koronavirüse yakalandı denilen Şeyma Subaşı test sonucunu Instagram’da paylaştı
4 10 2020 - 09:53
Damla Ersubaşı paylaştı, Ece Üner’i makyajsız görenlerin ağzı açık kaldı
4 10 2020 - 09:39
Yorum Yap