Öne Çıkan Konular
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri
  • 19 Mayıs’ta sokağa çıkma yasağı olacak mı? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı

Ece Erken sevgilisi Şafak Mahmutyazıcıoğlu ve Alaattin Çakıcı ile birlikte fotoğrafını paylaştı

Ünlü sunucu Ece Erken, geçtiğimiz aylarda infaz düzenlemesi yasası ile cezaevinden tahliye olan ve şu sıralar Bodrum'da tatil yaptığı bilinen Alaattin Çakıcı ve sevgilisi Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile çekilmiş fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaştı. Daha önce Seren Serengil'in de sosyal medya hesabından Alaattin Çakıcı ve oğlu ile birlikte olan fotoğrafını paylaşmıştı.
Eklenme:
 Ece Erken sevgilisi Şafak Mahmutyazıcıoğlu ve Alaattin Çakıcı ile birlikte fotoğrafını paylaştı

Af yasası olarak bilinen Ceza İnfaz düzenlemesi ile geçtiğimiz aylarda cezaevinden tahliye olan Alaattin Çakıcı şu sıralarda Bodrum’da tatil yapıyor. Tatilini Bodrum’da geçiren ünlü isimler de Alaattin Çakıcı ile birlikte çekilen fotoğraflarını adeta sosyal medyada paylaşmak için sıraya girdi. Önce Seren Serengil ardından da Ece Erken Alaattin Çakıcı ile beraber çekilen fotoğraflarını Instagram hesaplarından paylaştı.

30 yıllık aile dostumuz

Seren Serengil geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından Alaattin Çakıcı ile beraber çekilmiş fotoğrafını paylaşmış ve 30 yıllık aile dostu olduğunu söylemişti. Seren Serengil yaptığı paylaşımın altına; “Annemin, babamın ve benim 30 yıllık aile dostumuz Alaaddin çakıcı oğlu Ali çakıcı ve eski Çorum milletvekili @vahitkayrıcı ile birlikte geçmişi yad ederek yemek yedik. Tekrardan aramızda olmasından çok mutluyuz” notunu düşmüştü.

Ece Erken de paylaştı

Geçtiğimiz aylarda barıştığı sevgilisi Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile Bodrum tatilinde olan Ece Erken de sevgilisi ve Alaattin Çakıcı ile bir araya geldiğine dair bir fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaştı. Ece Erken yaptığı paylaşıma “Alaattin abim ile Yalıkavak hatırası” notunu düştü.

Barıştıklarını ilan ettiler

Ece Erken ve Şafak Mahmutyazıcıoğlu aşkı geçtiğimiz aylarda magazin basınına bomba gibi düşmüş ünlü avukatına evli olduğunun ortaya çıkmasının ardından ise Ece Erken işinden olmuştu. Sosyal medya hesabından yaptığı bir açıklama ile ilişkisini noktaladığını söyleyen Ece Erken sevgilisi ve eşi boşanır boşanmaz yeniden aşkını ilan etti.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Demet Akalın’ın 6 yaşındaki kızı Hira ölümden döndü! Üstüne büyük cam düştü
12 09 2020 - 11:04
Bülent Ersoy Kuaförüm Sensin’den ayrıldı mı? Yerine gelecek isim bile belli
11 09 2020 - 15:16
Arka Sokaklar Hüsnü Çoban koronadan öldü mü? Özgür Ozan sağlık durumu
11 09 2020 - 10:23
FOX TV Sen Çal Kapımı dizisinden reytingleri uçuracak transfer
10 09 2020 - 15:18
Fatih Portakal FOX’u bırakmak için 10 milyon Dolar aldığı iddiasına yanıt verdi
10 09 2020 - 11:50
Beren Saat’in isteği Netflix’e kural bozdurdu
9 09 2020 - 17:57
Yorum Yap