Öne Çıkan Konular
  • Fırında beşamel soslu makarna tarifi
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri

Ece Erken sevgilisi Şafak Mahmutyazıcıoğlu ve Alaattin Çakıcı ile birlikte fotoğrafını paylaştı

Ünlü sunucu Ece Erken, geçtiğimiz aylarda infaz düzenlemesi yasası ile cezaevinden tahliye olan ve şu sıralar Bodrum'da tatil yaptığı bilinen Alaattin Çakıcı ve sevgilisi Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile çekilmiş fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaştı. Daha önce Seren Serengil'in de sosyal medya hesabından Alaattin Çakıcı ve oğlu ile birlikte olan fotoğrafını paylaşmıştı.
Eklenme:
 Ece Erken sevgilisi Şafak Mahmutyazıcıoğlu ve Alaattin Çakıcı ile birlikte fotoğrafını paylaştı

Af yasası olarak bilinen Ceza İnfaz düzenlemesi ile geçtiğimiz aylarda cezaevinden tahliye olan Alaattin Çakıcı şu sıralarda Bodrum’da tatil yapıyor. Tatilini Bodrum’da geçiren ünlü isimler de Alaattin Çakıcı ile birlikte çekilen fotoğraflarını adeta sosyal medyada paylaşmak için sıraya girdi. Önce Seren Serengil ardından da Ece Erken Alaattin Çakıcı ile beraber çekilen fotoğraflarını Instagram hesaplarından paylaştı.

30 yıllık aile dostumuz

Seren Serengil geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından Alaattin Çakıcı ile beraber çekilmiş fotoğrafını paylaşmış ve 30 yıllık aile dostu olduğunu söylemişti. Seren Serengil yaptığı paylaşımın altına; “Annemin, babamın ve benim 30 yıllık aile dostumuz Alaaddin çakıcı oğlu Ali çakıcı ve eski Çorum milletvekili @vahitkayrıcı ile birlikte geçmişi yad ederek yemek yedik. Tekrardan aramızda olmasından çok mutluyuz” notunu düşmüştü.

Ece Erken de paylaştı

Geçtiğimiz aylarda barıştığı sevgilisi Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile Bodrum tatilinde olan Ece Erken de sevgilisi ve Alaattin Çakıcı ile bir araya geldiğine dair bir fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaştı. Ece Erken yaptığı paylaşıma “Alaattin abim ile Yalıkavak hatırası” notunu düştü.

Barıştıklarını ilan ettiler

Ece Erken ve Şafak Mahmutyazıcıoğlu aşkı geçtiğimiz aylarda magazin basınına bomba gibi düşmüş ünlü avukatına evli olduğunun ortaya çıkmasının ardından ise Ece Erken işinden olmuştu. Sosyal medya hesabından yaptığı bir açıklama ile ilişkisini noktaladığını söyleyen Ece Erken sevgilisi ve eşi boşanır boşanmaz yeniden aşkını ilan etti.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Skandal gelin adayı Naz Mila kalça estetiği operasyonunu sansürsüz paylaştı
12 10 2020 - 16:09
Eyşan rolü üstüne yapışan Cansu Dere Sadakatsiz’de aldatılan kadını oynadı TT oldu
8 10 2020 - 15:39
Beyazıt Öztürk Beyaz Show için tarih verdi: 15-20 gün içinde netleşir
8 10 2020 - 09:47
Survivor Sercan Yıldırım ve Aycan Yanaç aşk iddialarına yanıt verdi
5 10 2020 - 11:09
Koronavirüse yakalandı denilen Şeyma Subaşı test sonucunu Instagram’da paylaştı
4 10 2020 - 09:53
Damla Ersubaşı paylaştı, Ece Üner’i makyajsız görenlerin ağzı açık kaldı
4 10 2020 - 09:39
Yorum Yap