Öne Çıkan Konular
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri
  • 19 Mayıs’ta sokağa çıkma yasağı olacak mı? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı

Ebru Şallı oğluna olan özlemini paylaştı görenler gözyaşlarını tutamadı

Ebru Şallı geçtiğimiz aylarda Harun Tan ile olan evliliğinden dünyaya gelen 9 yaşındaki oğlu Pars’ı toprağa vermişti. 16 Nisan'dan bu yana evlat acısı çeken Ebru Şallı Instagram hesabından dün yaptığı paylaşımla görenleri gözyaşlarına boğdu.
Eklenme:
 Ebru Şallı oğluna olan özlemini paylaştı görenler gözyaşlarını tutamadı

Eski manken Ebru Şallı, 9 yaşındaki oğlu Pars’ı geçtiğimiz nisan ayında kaybetmişti. Lenfoma nedeniyle 2 yıldan beri tedavi gören küçük Pars, 16 Nisan günü tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetmiş acılı anne Ebru Şallı ise olaydan sonra sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlar nedeniyle sık sık eleştiri oklarının hedefine girmişti. Acılı anne yaptığı açıklamalarda bir şekilde bu acının üstesinden gelmeye çalıştığını söylerken dün sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla herkesi duygulandırdı.

Oğlunun yaptığı bilekliği paylaştı

Ebru Şallı dün Instagram hesabının hikaye bölümünden yaptığı paylaşımda oğlu Pars’ın yaptığı bileklikle fotoğrafını paylaştı. Ünlü manken ayrıca paylaştığı fotoğrafa ‘Meleğim her gece ettiğim duayı kabul et, bekliyorum…’ notunu düştü. Daha sonra da oğlu ile birlikte Bodrum’da çekilen başka bir fotoğrafını paylaşan Ebru Şallı, ‘Çok özledim melek kokulum’ notunu düştü. Kısa süre sonra Instagram hesabından göğe bakarken çekilen bir fotoğrafını da paylaşan Ebru Şallı bu fotoğrafa ise ”Çaresizlik nedir bilir misin? Kalbin kanatlanıp gittiği yere bedeninin gidememesidir. Şems-i Tebrizi…” yazdı.

Görenler gözyaşlarını tutamadı

Ebru Şallı sosyal medya hesabından yaptığı son paylaşıma kendisi gibi oğlunu kaybeden yakın dostu Begüm Şen’i de etiketledi. Fenerbahçe Spor Kulübü’nün eski başkanı Ali Şen’in gelini Begüm Şen, oğlu Alp Şen’i Çok genç yaşta geçirdiği trafik kazası sonucu kaybetmişti. Ebru Şallı’nın yaptığı bu paylaşımlarına binlerce beğeni ve yorum gelirken takipçileri sabır diledi.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Demet Akalın’ın 6 yaşındaki kızı Hira ölümden döndü! Üstüne büyük cam düştü
12 09 2020 - 11:04
Bülent Ersoy Kuaförüm Sensin’den ayrıldı mı? Yerine gelecek isim bile belli
11 09 2020 - 15:16
Arka Sokaklar Hüsnü Çoban koronadan öldü mü? Özgür Ozan sağlık durumu
11 09 2020 - 10:23
FOX TV Sen Çal Kapımı dizisinden reytingleri uçuracak transfer
10 09 2020 - 15:18
Fatih Portakal FOX’u bırakmak için 10 milyon Dolar aldığı iddiasına yanıt verdi
10 09 2020 - 11:50
Beren Saat’in isteği Netflix’e kural bozdurdu
9 09 2020 - 17:57
Yorum Yap