Ebru Polat yine ortalığı karıştıracak: O mesajı Miray’a Hilal atmıştır kızın gururlu olduğunu biliyor

Sevilen çift Miray Daner ve Kubilay Aka'nın ayrılığının yankıları devam ediyor. Çiftin ayrılığına neden olan kişinin Hilal Altınbilek olduğu magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Bu konuda iddiaların ardı arkası kesilmezken sosyal medyada yaptığı yorumlarla sık sık gündem olan Ebru Polat'tan ortalığı karıştıracak bir iddia geldi.

03.08.2019 - 22:58
04.08.2019 - 15:13
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Miray Daner ve Kubilay Aka ayrılığı ile ilgili bugün basına yansıyan haberlerde genç oyuncunun sevgilisinin kendisini Hilal Altınbilek ile aldattığını sosyal medya hesabına gelen mesajda öğrendiği öne sürüldü. İddiaya göre Miray Daner yakın çevresine, “Birkaç kez sorduğumda bana arkadaş olduklarını çünkü menajerlerinin aynı olduğunu söylemişti. Hiç şüphelenmedim. Ta ki tanımadığım bir hesaptan gelen fotoğrafı görene kadar” şeklinde ifadeler kullandı.

Hilal kendisi atmıştır

Basına yansıyan bu haberin ardından birçok kişi sosyal medyada bu konu hakkında yorumlar yaptı. Ancak yapılan yorumlar arasında en dikkat çekici olan ise şarkıcı Ebru Polat’ın yorumu oldu. Ebru Polat, Miray Daner ve Kubilay Aka ayrılığı hakkında yaptığı yorumda, “O mesajı Miray’a Hilal altmıştır, çocuk ayrılmaya cesaret edemediyse, Hilal’de Miray’ın gururlu bir kız olduğunu öğrendiyse ayrılacağını tahmin etmiştir” değerlendirmesinde bulundu. Ebru Polat’ın bu yorumu yeni bir tartışmanın fitilini ateşledi. Şu anda Kubilay Aka, Miray Daner ve Hilal Altınbilek yaşanan olayla ilgili sessizliğini korumaya devam ediyor.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim