Ebru Gündeş ile Reza Zarrab Boşanma Kararı Aldı

Reza Zarrab ile şarkıcı Ebru Gündeş boşanma kararı aldı.

04.12.2017 - 10:40
04.12.2017 - 10:40
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Amerika Birleşik Devletleri’nde tutuklu bulunan ve yargılaması devam eden Reza Zarrab hakkında yeni bilgiler çıkmaya devam ediyor. Bilindiği üzere Reza Zarrab son davalarında itirafçı olma kararı almış ve başta Zafer Çağlayan olmak üzere verdiği rüşvetleri, akladığı kara paraları anlatmıştı. Şema şeklinde ülkeleri ve isimleri vererek tek tek anlatan Reza Zarrab hakkındaki dava devam ediyor. Öte yandan hala evli bulunduğu Ebru Gündeş ile arasındaki durumların da nasıl gelişeceği merak ediliyordu. Gelen yeni iddialarda ise Ebru Gündeş’in artık bu durumlardan iyice sıkıldığı ve Reza Zarrab ile boşanma kararı aldığı belirtildi.

Daha Önce de Boşanmak İstemişti

Bilindiği üzere ilk olaylar yaşandığında da Reza Zarrab ile boşanmak isteyen Ebru Gündeş, bu sefer daha kararlı bir şekilde niyetini açıkladı. Geçtiğimiz günlerde İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından Reza Zarrab’a yönelik açılan dava sonrasında kızlarının mal varlığına el koyulmasını da olumsuz karşılayan Ebru Gündeş’in avukatı ile görüştüğü ve boşanma kararı aldığı belirtildi.

Ebru Gündeş tarafından henüz konu ile ilgili bir açıklama yapılmazken resmi prosedürlerin halledilmesi halinde Gündeş tarafından hafta içerisinde boşanma kararının kamuoyu ile paylaşılacağı belirtiliyor. Bilindiği üzere Ebru Gündeş ve Zarrab’ın avukatı da Cuma günü gerçekleştirilen mahkeme sonrasında da açıklamalarda bulunmuş ve yeni gelişmeler yaşanacağını belirtmişti.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim