Ebru Gündeş ile Reza Zarrab Boşanma Kararı Aldı

Yorum Yap
1 dk okuma süresi
4 Aralık 2017

Konuyu Oyla!

Yorum Yap

Amerika Birleşik Devletleri’nde tutuklu bulunan ve yargılaması devam eden Reza Zarrab hakkında yeni bilgiler çıkmaya devam ediyor. Bilindiği üzere Reza Zarrab son davalarında itirafçı olma kararı almış ve başta Zafer Çağlayan olmak üzere verdiği rüşvetleri, akladığı kara paraları anlatmıştı. Şema şeklinde ülkeleri ve isimleri vererek tek tek anlatan Reza Zarrab hakkındaki dava devam ediyor. Öte yandan hala evli bulunduğu Ebru Gündeş ile arasındaki durumların da nasıl gelişeceği merak ediliyordu. Gelen yeni iddialarda ise Ebru Gündeş’in artık bu durumlardan iyice sıkıldığı ve Reza Zarrab ile boşanma kararı aldığı belirtildi.

Daha Önce de Boşanmak İstemişti

Bilindiği üzere ilk olaylar yaşandığında da Reza Zarrab ile boşanmak isteyen Ebru Gündeş, bu sefer daha kararlı bir şekilde niyetini açıkladı. Geçtiğimiz günlerde İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından Reza Zarrab’a yönelik açılan dava sonrasında kızlarının mal varlığına el koyulmasını da olumsuz karşılayan Ebru Gündeş’in avukatı ile görüştüğü ve boşanma kararı aldığı belirtildi.

Ebru Gündeş tarafından henüz konu ile ilgili bir açıklama yapılmazken resmi prosedürlerin halledilmesi halinde Gündeş tarafından hafta içerisinde boşanma kararının kamuoyu ile paylaşılacağı belirtiliyor. Bilindiği üzere Ebru Gündeş ve Zarrab’ın avukatı da Cuma günü gerçekleştirilen mahkeme sonrasında da açıklamalarda bulunmuş ve yeni gelişmeler yaşanacağını belirtmişti.


İçeriğin İzinsiz Kullanılması Yasaktır. İzinsiz Kullanımlar Hakkında Yasal İşlem Uygulanacaktır!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Aktüel Bilgiler © 2018 Tüm Hakları Saklıdır Talep, Başvuru ve Bildirimler İçin : info@aktuelbilgiler.com