Düzce Valiliğinden açıklama: Sel felaketinde 7 vatandaşın kaybolduğuna dair ihbar geldi

Düzce Valiliği tarafından yapılan açıklamada yaşanan sel felaketinde 7 kişinin kaybolduğu ihbarı geldiği, teyit ve arama çalışmalarının devam ettiği duyuruldu.

18.07.2019 - 20:02
19.07.2019 - 11:06
Yorum Yap
30 sn okuma süresi

Düzce’de dünden bu yana devam eden kuvvetli sağanak yağış nedeniyle heyelan ve sel felaketi meydana gelmiş bazı köy yollarının ulaşımı kapanmıştı. Sel felaketinde 4 binden fazla kişi mahsur kalırken Düzce Valiliği tarafından yapılan açıklamada acı haber verildi.

7 kişi kayboldu

Düzce Valiliği tarafından yapılan açıklamada il genelinde yaşanan yoğun yağış sonrası meydana gelen olumsuzlukları gidermek üzere bütün yetkili kurum ekiplerinin sahada helikopter desteğiyle çalışmalarına devam ettiği belirtildi. Valilik açıklamasının devamında, Cumayeri ve Akçakoca ilçelerinde mahsur kalan 69 kişinin kurtarıldığını belirtirken, 7 kişi ile ilgili teyide muhtaç kayıp ihbarı olduğunu ve bu iftarla ilgili teyit ve arama kurtarma çalışmalarının başlatıldığını duyurdu. Mensuplarına açıklama yapan Düzce valisi Dağlı da, Esma Hanım Köyü’nden 7 kişinin kaybolduğu ihbarı geldiğini ancak ihbarın teyide muhtaç olduğunu söyledi. Vali Dağlı aynı zamanda Akçakoca ve Cumayeri ilçelerinde 69 vatandaşın kurtarıldığı bilgisini doğruladı.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim