Magazin

Duygu Nebioğlu’ndan Yıllar Sonra Ortaya Çıkan Babası Metin Akpınar’a Yarasına Dokunan Doğum Günü Kutlaması

Yeşilçam'ın gözde isimlerinden Metin Akpınar, geçtiğimiz ay herkesin ağzını açık bırakan bir iddia ile gündeme gelmişti.

Evlilik dışı bir ilişkiden iki kızı olduğu söylenen Metin Akpınar, uzun bir süre konuşulmuştu. Geçtiğimiz gün yine ‘Akpınar’ ailesine isyan eden kızı Duygu Nebioğlu, bugün babası Metin Akpınar’ın doğum gününü sosyal medya hesabı üzerinden kutladı.

Devlet sanatçısı unvanına sahip Metin Akpınar hakkında geçtiğimiz haftalarda gündemi sarsan iddialar ortaya atılmıştı.

62 yıldır Göksel Özdoğdu ile bir evlilik içerisinde olan Metin Akpınar, evlilik dışı çocuğu olduğu haberleriyle gündeme geldi. Metin Akpınar ve Göksel Özdoğdu çifti 62 yıllık evlilikleri boyunca çocuk sahibi olmadı.

Duygu Nebioğlu, 35 yıl sonra Metin Akpınar hakkında babalık davası açtı ve evlilik dışı ilişkisinden bahsetti.

Ekim ayının 12’sinde sonlanan davada incelenen DNA testleri sonucu, Duygu Nebioğlu’nun Metin Akpınar’ın kızı olduğu belirlendi.

35 yıl sonra ortaya çıkan kızının şaşkınlığı bir yana dursun, konunun detayları araştırıldıkça herkes büyük bir şok yaşamıştı.

Magazinde yer alan haberlere göre Duygu Nebioğlu’nun Sevgi Nebioğlu adında tek yumurta ikizi vardı. Söylenenlere göre Sevgi Nebioğlu da DNA testi yaptırmış fakat henüz sonuç alamamıştı.

Yıllar önce Antalya’da bir köydeki bakıcı kadına bırakılan ve Çocuk Esirgeme Kurumu’na teslim edilen ikiz kardeşler, Nebioğlu ailesi tarafından evlatlık alınmıştı.

Ardından Duygu Nebioğlu, açıklanan DNA sonuçları ve hukuksal haklarından sonra sosyal medyada yaptığı açıklamalarla gündeme geldi. 15 yıldır Metin Akpınar’ı ikna etmeye çalıştığını, geçmişte yaşadığı büyük travmaları anlatmış ve isyan etmişti. Dikkat çekmek istediğini söyleyenlere ise ‘Benin 30 senedir annem de var, babam da var.’ dedi.

Ardından “Biz Metin Akpınar ailesine özgürce ne baba diyebildik, ne dede diyebildik. Ayrıca 35 seneyi bildiğini de şahitler tarafından kanıtlayacağız.” demişti.

Hatta kendisini kabul etmeyen Metin Akpınar’ın ardından, yıllardır yanında olduğu Özdener Nebioğlu’ndan bahseden Duygu Nebioğlu, ‘İyi ki yapmışsın Metin Akpınar, evladını çok güzel yetiştirdiler’ demişti.

Bugün sosyal medya hesabı üzerinden biyolojik babası Metin Akpınar’ın doğum gününü kutlayan Duygu Nebioğlu, paylaşımına “Anlarsın bu Duygu’yu, sever seni görmeyi” yazdı.

Yaptığı paylaşımın arkasına ise Kalben’in ‘Yara’ şarkısını koydu.

Kaynak: https://onedio.com/haber/duygu-nebioglu-ndan-yillar-sonra-ortaya-cikan-babasi-metin-akpinar-a-yarasina-dokunan-dogum-gunu-kutlamasi-1182876

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu