Öne Çıkan Konular
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri
  • 19 Mayıs’ta sokağa çıkma yasağı olacak mı? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı

Duygu Delen kimdir? Sevgilisi Mehmet Kaplan mı öldürdü?

Duygu Delen kimdir? Gaziantep'te erkek arkadaşının yaşadığı apartmanın 4’üncü katından beton zemine düşerek hayatını kaybeden Duygu Delen’in cinayete kurban gittiği iddia ediliyor. Duygu'nun katil zanlısı olduğu iddia edilen erkek arkadaşı Mehmet Kaplan gözaltına alınırken arkadaşları sosyal medyada başlattıkları etiketle adalet arıyor. Peki Duygu Delen kimdir? Duygu Delen sevgilisi Mehmet Kaplan tarafından mı öldürüldü?
Eklenme:
 Duygu Delen kimdir? Sevgilisi Mehmet Kaplan mı öldürdü?

Duygu Delen, önceki gün Gaziantep’te erkek arkadaşının yaşadığı 5 katlı binanın 4’üncü katındaki pencereden düşerek hayatını kaybetti. 17 yaşındaki genç kız dün gözyaşları arasında son yolculuğuna uğurlanırken 20 yaşındaki erkek arkadaşı Mehmet Kaplan gözaltına alındıktan sonra çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi. Duygu’nun pencereden kendisinin düşmediği erkek arkadaşı tarafından aşağıya atıldığı öne sürülürken sosyal medyada arkadaşları adalet aramaya başladı. Peki Duygu Delen kimdir? Duygu Delen intihar mı etti yoksa öldürüldü mü?

Mehmet Kaplan’ın ifadesi ortaya çıktı

Duygu Delen pencereden düştüğü gün yanında olan erkek arkadaşı Mehmet Kaplan’ın gözaltına alındıktan sonra emniyette verdiği ilk ifadesi ortaya çıktı. 20 yaşındaki Mehmet Kaplan polise verdiği ilk ifadede kız arkadaşının cep telefonunda gördüğü fotoğraflar nedeniyle aralarında tartışma başladığını kanlı eliyle genç kıza birkaç defa vurduğunu söyledi. Duygu ile 3 yıl önce tanıştıklarını söyleyen Mehmet Kaplan evlenmek için plan yaptıklarını dile getirdi. O gün bir arkadaşı ile birlikte alkol aldıklarını ardından da Duygu’yu evinden almaya gittiğini söyleyen katil zanlısı, daha sonra kendi evine geçtiklerini dile getirdi.

Duygu Delen’in telefonuna bakınca kavga çıktı

Evde oldukları sırada kendisine bir kadın arkadaşından mesaj geldiğini söyleyen Mehmet Kaplan o sırada Duygu’nun telefonu alarak incelemeye başladığını kendisinin de onun telefonunu almak istediğini söyledi. Ancak kendisinden önce Duygu’nun erkek arkadaşı olan kişilerin fotoğraflarını telefonda gördüğünü ve çok sinirlendiğini dile getiren Mehmet Kaplan, o sırada yatak odasındaki dolabın camlı kısmına eli ile vurduğunu ve cam kırılınca elinin kesildiğini ifade etti. Daha sonra kız arkadaşının telefonunda başka erkeklerle mesajlaşmalarını gördüğünü söyleyen Mehmet Kaplan sinirle kanlı ile ona birkaç defa vurduğunu dile getirdi.

Balkondan atladığını görmedim

Olay sırasında su içip sakinleşmek üzere mutfağa gittiğini söyleyen Mehmet Kaplan o sırada dışarıdan bir gürültü sesi geldiğini ve salona döndüğünde Duygu’nun telefonla konuşmak için balkona çıktığını düşündüğünü söyledi. Duygu’yu bakmak için balkona doğru yürüdüğünü ve onu balkonda da göremeyince ani bir refleksle korkuluklara tutunarak aşağıya baktığını söyleyen Kaplan, Duygu’yu aşağıda yatarken gördüğünü dile getirdi. Bu sırada ambulans ve polis ekiplerinin geldiğini söyleyen Mehmet Kaplan, Duygu’nun hastanede öldüğünü emniyette öğrendiğini ifade etti.

Mehmet Kaplan alkollü araç kullanırken bir kadının ölümüne yol açtı

Diğer yandan Duygu Delen’in katil zanlısı Mehmet Kaplan’ın geçen yıl ocak ayında Alkollü araç kullanırken evli ve bir çocuk annesi Zeynep Berna Atay’a çarparak ölümüne neden olduğu öğrenildi. Ayrıca ehliyetsiz olduğu tespit edilen zanlının mahkeme tarafından adli kontrol şartı ile serbest bırakıldığı ortaya çıktı.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Zuhal Topal’la Sofrada 15 Eylül Salı puan tablosu! Bugün Zuhal Topal kaç verdi?
15 09 2020 - 15:49
Meriç İzgi kimdir? Etkileşim almak için maymuna yapmadığını bırakmadı
14 09 2020 - 10:53
Polatlı’da neden kum fırtınası oldu? Kum fırtınası nedir, sebepleri neler?
12 09 2020 - 18:42
Aleyna Çakır’ın katil zanlısı Ümit Can Uygun Müge Anlı’yı tehdit etti! Oraya nasıl silah sokabilirim?
11 09 2020 - 16:19
Kardelen Kamışlı kimdir? Hotel Carmine nerede ve neler yaşandı?
11 09 2020 - 10:38
Ankara’da hafta sonu sokağa çıkma yasağı var mı? Hangi illerde sokağa çıkma yasağı olacak?
10 09 2020 - 11:32
Yorum Yap