Dursun Özbek’den Türk gençliğine destek

Kulüpler Birliği Vakfı Başkanı Dursun Özbek bugün gerçekleştirilen toplantı sonrasında bazı açıklamalarda bulundu.

21.12.2017 - 22:53
21.12.2017 - 22:54
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Kulüpler Birliği Vakfı Başkanı Dursun Özbek bugün gerçekleştirilen toplantı sonrasında basın mensupları ile bir araya gelerek bazı açıklamalarda bulundu. Dursun Özbek, Türk gençliğinin futbola biraz daha önem vermesi gerektiğini söyleyerek, bu konuda ellerinden ne geliyorsa yapacaklarını dile getirdi.

Dursun Özbek, “Kulüpler Birliği olarak alt yapı çalışmalarını hızlandırdık. Bizler Türk gençliğini futbola kazandırmak istiyoruz. Bu çalışmamızın temelleri olarak ise kendimize yeni hedefler belirledik. Geçlerin yetiştirilmesi ve daha sonrasında Türk milli takımına kazandırılması açısından elimizden ne geliyorsa yapacağımızdan kimsenin şüphesi yoktur. Kısa zaman içerisinde bu ideallerimizi gerçekleştireceğiz. Projede tabi ki öncelik alt yapıda olacak. Futbol Federasyonu ile Gençlik ve Spor Bakanlığı da bu projede bizlerle beraber olacak. Yaptığımız her türlü çalışmadan herkesin haberi olacaktır.”

Kulüplere Yeni Destek

“Öncelikle aklımızda bazı yeni şeyler var. Projenin oluşması konusunda maddi desteğe de ihtiyacımız olacak. Amacımız Türk futbolunu bir kez daha dünyaya tanıtmak. Türk futbolunca yetişen gençlerin diğer Avrupa kulüplerinde de oynamasını sağlayacağız. Gençlere destek veren projeler sayesinde diğer kulüplerinde gelişmesine maddi anlamda destek olmuş bulunacağız. Şu anda hazırlık dönemi içerisindeyiz. Bu proje Türkiye genelinde olacak.”

“Kulüplerin borçlarını yeniden yapılandırmayı da düşünüyoruz. Bu konu ile ilgili çalışmamızı da gündemle paylaşacağız. Kulüpler Birliği’nin mevcut naklen yayın ihalesine bağlı olarak temlik edilecek yeni fonlar oluşturacağız.” ifadelerine yer verdi.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Etiketler
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim