Dursun Özbek’den Fatih Terim sorusuna cevap yok

Süper Lig takımlarından Galatasaray Başkanı Dursun Özbek erken seçim kararı aldıkları söylerken Fatih Terim konusuna değinmedi.

19.12.2017 - 16:26
19.12.2017 - 16:52
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Süper Lig takımlarından Galatasaray Başkanı Dursun Özbek erken seçim kararı aldıklarını açıkladı. Fatih Terim konusunda sessizliğini koruyan Dursun Özbek’e ise sorular yanıtsız olarak geri döndü. Dursun Özbek bu ifadesinde Fatih Terim’in bu olanlardan etkilendiğini ve kendisinin yıpratılmaması gerektiğini sözlerine ekledi.

Teknik direktör Igur Tudor ile yolları ayıran Galatasaray’da Başkan Dursun Özbek erken seçim kararı aldıklarını yineledi. Gündeme dair açıklamalarda bulunan Dursun Özbek teknik direktör Fatih Terim konusunda da sessiz kaldı.

Dursun Özbek Soruları Yanıtsız Bıraktı

“Dün itibarı ile bazı konuların üzerine gitme kararı aldık. Tudor ile yollarımızı ayırarak olağanüstü bir toplantı gerçekleştirdik. Galatasaray için dilerim en hayırlısı olacaktır. Galatasaray üyelerinden bu erken seçime katılmalarını rica ediyorum. Hep birlikte yeniden o huzurlu günlere döneceğimizden eminim. Şu an seçimin bir ihtiyaç olduğunun farkındayız. 2,5 senede Galatasaray’ı istenen seviyeye getirmeye çalıştık ve bunda da az çok başarılı olduk. Galatasaray yönetimi her zaman görevinin başında olmuştur ve olmaya da devam edecektir. Aksamalar yaşanabilir ama taraftarlarımız bu süre zarfında elbette biraz sabırlı olacaklardır. Şu anda şampiyonluğun en güçlü adaylarından biriyiz ve zirveden sadece 1 puan uzaktayız. Galibiyetlerin içerisinde mutlaka puan kayıpları da olacaktır ama biz onları telafi edeceğimizden eminim. Mayıs’ta İnşallah bu kupayı kaldırmış olacağız. Galatasaray’a olan hizmetlerimiz hiçbir zaman bitmeyecektir.” ifadelerine yer verdi.

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek ayrıca Fatih Terim sorularını da yanıtsız bırakarak sarı kırmızılı taraftarlardan tepki aldı.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim