Dünyaca ünlü şarkıcı JLO Antalya konseri için bu sabah 2 özel uçak ve 90 kişilik ekiple Türkiye’ye geldi

Dünyaca ünlü şarkıcı Jennifer Lopez Antalya'da vereceği konser için bu sabah saatlerinde özel uçağı ile Türkiye'ye geldi.

05.08.2019 - 14:17
05.08.2019 - 17:25
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Antalya’nın Serik ilçesine bağlı turizm bölgesi Belek’te Regnum Carya otelde ‘It’s My Party’ turnesi kapsamında muhteşem bir konsere imza atmaya hazırlanan dünyaca ünlü şarkıcı Jennifer Lopez bu sabah saatlerinde özel uçağı ile Antalya’ya giriş yaptı. Jennifer Lopez’in yarın akşam gerçekleşecek olan konserinin biletleri günler öncesinden tükendi.

CIP salonundan geçti

Rusya’nın başkenti Moskova’da konser veren ve daha sonra uçakla Antalya’ya gelen Jennifer Lopez CIP salonundan çıkış yaptı. Dünyaca ünlü şarkıcının çıkış yaptığı kapıda polis ekipleri yoğun güvenlik önlemi aldı ve kimsenin bu kapıya yaklaşmasına izin vermedi. Jennifer lopez’e 90 kişilik özel bir ekibin eşlik ettiği ve 2 uçakla Türkiye’ye geldiği öğrenilirken daha sonra polis eskortu ve özel korumalar eşliğinde konser vereceği otele gittiği bildirildi. Güzel şarkıcının 5 yatak odası olan, özel havuzlu ve helikopter pisti bulunan kurşun geçirmez camlarla kaplı 3 katlı villaya yerleştiğini belirtildi.

150 kişilik ekip görev alacak

Jennifer Lopez’in yanında gelen özel ekibe Türkiye’den de 60 kişilik bir ekip eşlik edecek ve toplam 150 kişilik teknik ekip konser sırasında görev yapacak. Jennifer Lopez’in normal konserlerde 70-80 Işık kullandığı öğrenilirken bu konseri için otel yönetiminden 800 ışık talebinde bulunduğu belirtildi.

Biletler günler öncesinden tükendi

Dünyaca ünlü şarkıcı Jennifer Lopez’in Türkiye’de vereceği konserin biletleri ise günler öncesinden tükendi. Konser için en düşük biletin 7000 liradan satıldığı öğrenilirken Loca almak isteyenlerin çok yüksek ücretler ödediği ve 200 bin liraya kadar loca ücretlerinin çıktığı ifade edildi.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim