Dr. House dizisinin yerli uyarlaması için usta isimlerin adı geçiyor! Hangisinde karar verileceği heyecanla bekleniyor

Sosyal medyada bir süredir konuşulan ve yerli uyarlaması heyecanla beklenen Dr. House dizisi için oldukça iddialı oyuncuların ismi geçiyor. Şu anda dizinin yerli uyarlamasının isminin ne olacağı bilinmiyor ancak güçlü bir oyuncu kadrosuna sahip olacağı kesin gibi görünüyor.

04.08.2019 - 14:52
04.08.2019 - 15:00
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Uzun süredir yeni sezonda başlaması planlanan diziler sosyal medyanın gündeminde. Bunlardan biri de Dr. House dizisinin yerli uyarlamasının çekileceği haberleri oldu. Diziyi takip edenler yerli uyarlama konusunda oldukça heyecanlı. Amerikan yapımı dizi dünya genelinde milyonlarca kişi tarafından izlenmişti. Yerli versiyonu ile ilgili hala merak edilen konular varken yapımcılar kolları sıvadı. Fakat dünyada bu kadar talep gören bir dizinin yerli varsın bir o kadar da riskli görünüyor. Uyarlamanın başarısız olması durumunda izleyicilerden tepkiler gelmesi de olası.

Birçok oyuncunun adı geçiyor

Proje için öncelikle başarılı oyuncu Halit Ergenç’in adı geçmişti. Fakat uzun süreden beri ekranlardan uzak olan oyuncu Babil isimli başka bir projeyi seçti. Bunun üzerine Dr House dizisinin rafa kaldırıldığı haberleri gündeme gelmeye başlamıştı. Milliyet Gazetesi Yazarı Sina Koloğlu yazdığı köşe yazısında dizinin projesinin hala devam ettiğini ve çekimlerin kasım ayında büyük ihtimalle başlayacağını söyledi. Sina Koloğlu Dr. House dizisinin yerli uyarlaması için düşünülen isimleri de sıraladı. Nejat İşler, Ozan Güven, Erdal Beşikçioğlu ve Timuçin Esen arasından bir başrol oyuncusu seçileceği iddialarını gündeme getiren Koloğlu, dizinin 2 kanala teklif edildiğini bunlardan birinin Show TV olduğunu söyledi. Ayrıca diziyi Taylan kardeşlerin çekmeyeceğini belirten Koloğlu, başka bir yönetmenle projenin hayata geçirileceğini söyledi.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim