Öne Çıkan Konular
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri
  • 19 Mayıs’ta sokağa çıkma yasağı olacak mı? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı

Doya Doya Moda Betül’ün oğlu herkesi ağlattı! Betül’ün oğlu Emir nasıl öldü?

Eklenme:
 Doya Doya Moda Betül’ün oğlu herkesi ağlattı! Betül’ün oğlu Emir nasıl öldü?

TV8 ekranlarında yayınlanan Doya Doya Moda yarışmasında Betül’ün oğlu Emir herkesi ağlattı. Bugüne kadar yarışmada neşeli karakteri ile dikkat çeken hırslı yapısı ile birçok defa gün birinciliği elde eden Betül, bu defa oğlu Emir’in ölüm olayı ile gündeme geldi. Doya Doya Moda dün ekranlara gelen bölümde vefat eden oğlu hakkında ilk defa açıklama yapan Betül, başta jüri üyeleri olmak üzere herkesi gözyaşlarına boğdu. Peki Doya Doya Moda Betül kimdir? Doya Doya Moda Betül’ün oğlu Emir neden öldü?

Doya Doya Moda yarışmasında ocak ayından beri yarışan Betül Böçkün, dün yayınlanan bölümde anlattıkları ile herkesi gözyaşlarına doğdu. 24 yaşında olan ve kuaförlük mesleği ile uğraşan Betül’ün oğlu Emir hayatını kaybetti. Oğlunun ölüm hikayesinin ilk kez doya doya moda yarışmasında anlatan Betül başta jüri üyeleri olmak üzere herkesi gözyaşlarına boğdu.

Doya Doya Moda yarışmasında ilk kez anlattı

Ocak ayından beri yarışmada olan ve sempatik tavırları nedeniyle çok sevilen Betül Böçkün, ölen oğlu ve ailesi ile olan dargınlığı hakkında ilk kez yarışmada açıklama yaptı. Ayrı anne babanın çocuğu olan Betül Böçkün, ailesi ile görüşmediklerini ve neredeyse hiç görmediğini dile getirdi. 3 yaşındaki oğlu Emir’in de hayatını kaybettiğini söyleyen Betül o anda herkesi ağlattı. Annesi ve babası ayrıldıktan sonra hiçbir şekilde annesinden haber alamadığını söyleyen Betül halaları tarafından büyütüldüğünü dile getirdi. 17 yaşındayken bilinmeyen numaraları üzerinden annesini bulduğunu ve görüşme fırsatı bulduğunu söyleyen yarışmacı o anları gözyaşları içerisinde anlattı.

Betül’ün oğlu Emir neden öldü?

Yaşanan bu olaylardan sonra annesi ile hiçbir şekilde görüşmeyi düşünmediğini belirten Betül Böçkün evlenip çocuk sahibi olduğunu ve bu nedenle de ailesi ile görüşmek zorunda kaldığını söyledi. 3 yaşında çocuğunu kaybettiğini ifade eden Betül o anda bütün stüdyoda bulunanları gözyaşlarına boğdu. Yarışmaya katıldığı günden bu yana ilk defa hayat hikayesi ile ilgili konuşan yarışmacı Mira’yı çok sevdiğini çünkü kızı olsaydı adını Mira koymak istediğini dile getirdi. Gözyaşlarına boğulan yarışmacıyı teselli eden isim ise jüri üyelerinden Kemal Doğulu oldu.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Doya Doya Moda 16 Eylül Çarşamba günün birincisi kim? 16 Eylül Doya Doya Moda puan durumu
16 09 2020 - 14:00
Kuaförüm Sensin 16 Eylül Çarşamba günün birincisi kim? Bugün puan tablosu
16 09 2020 - 13:50
Müge Anlı Aleyna Çakır olayında şok ifadeler! Ümit Can Uygun herkesi tehdit etti
16 09 2020 - 11:42
Masumlar Apartmanı reytingleri de sosyal medyayı da salladı! Çöp ev ilk bölüme damga vurdu
16 09 2020 - 11:00
Masumlar Apartmanı hangi romandan uyarlama? Hangi kanalda yayınlanacak?
15 09 2020 - 15:08
Gelinim Mutfakta 15 Eylül puan tablosu! Gelinim Mutfakta’da günün birincisi kim?
15 09 2020 - 14:00
Yorum Yap