Öne Çıkan Konular
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri
  • 19 Mayıs’ta sokağa çıkma yasağı olacak mı? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı

Doya Doya Moda 9 Eylül Çarşamba günün birincisi kim? Puan tablosu

Doya Doya Moda 9 Eylül Çarşamba günün birincisi kim? TV8 ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan Doya Doya Moda yarışmasında günün birincileri ve puan tablosu izleyiciler tarafından yakından takip ediliyor. Hafta içi her gün birbirinden heyecanlı bölümleri ile izleyici karşısına çıkan gerek jüri üyeleri gerekse yarışmacıları ile adından çok söz ettiren Doya Doya Moda’da haftanın tam ortasında yarışmacılar arasında kıyasıya rekabet devam ediyor. Peki Doya Doya Moda 9 Eylül Çarşamba birincisi kim oldu? Doya Doya Moda 9 Eylül puan durumu nasıl?
Son Güncelleme:
 Doya Doya Moda 9 Eylül Çarşamba günün birincisi kim? Puan tablosu

9 Eylül Doya Doya Moda birincisi izleyiciler tarafından merakla araştırılıyor. Hafta içi her gün yayınlanan bölümleri ile izleyicileri ekran başına kilitlemeyi başaran 42 beden ve üstü 7 yarışmacının şıklığını ve tarzına ekranlara taşıyan Doya Doya Moda yarışmasında haftanın tam ortasında rekabet giderek artıyor. Birbirinden iddialı yarışmacıları ve deneyimli jüri üyeleri ile her zaman gündüz kuşağında en çok izlenenler arasında yer alan yarışma programında günün birincileri ve puan durumu da yakından takip ediliyor. Peki 9 Eylül Doya Doya Moda günün birincisi kim oldu? Doya Doya Moda 9 Eylül puan durumu nasıl?

Şıklık yarışında gergin anlar

Türkiye’de ve dünyada farklı formatı nedeni ile dikkatleri üzerine toplayan Doya Doya Moda yarışmasında 42 beden ve üstü 7 yarışmacı mücadele ediyor. Büyük beden yarışmacıların şıklık yarışına ekranlara taşıyan yarışmanın her bölümü izleyiciler tarafından ilgi ile takip edilirken yarışmacılar arasında da büyük bir rekabet yaşanıyor. Doya Doya Moda YouTube kanalı üzerinden kaçıranlar ve izleyemeyenler için bölüm tekrarları yayınlanıyor şıklık yarışında heyecanlı ve gergin anlar izleyicilerin karşısına taşınıyor. Bugün de yarışmacılar arasında gerginlik giderek tırmanıyor haftanın finali yaklaşırken heyecan da artıyor.

Doya Doya Moda 9 Eylül puan durumu

Doya Doya Moda 9 Eylül puan durumu bugün jüri üyeleri Uğurkan Erez, Kemal Doğulu, Gülşah Saraçoğlu ve Seray Sever’in yapacağı puanlamanın ardından belli oldu. Bugün yarışmacılar yaptıkları kombinlerle şu puanları aldı;

Neslihan: 8 puan

Nur: 20 puan

Rumeysa: 14 puan

Sabiha: 20 puan

Rabia: 17 puan

Özde: 20 puan

Doya Doya Moda 9 Eylül birincisi

Doya Doya Moda 9 Eylül birincisi belli oldu. Bugün jüri üyelerin tam puan alan toplam 3 yarışmacı günün birincisi oldu. Birinciliği elde eden yarışmacılar Sabiha, Özde ve Birben.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Zuhal Topal’la Sofrada 17 Eylül Perşembe Begüm Yavuz Arslan kaç puan aldı? Zuhal Topal’ın puanı
17 09 2020 - 16:14
Gelinim Mutfakta 17 Eylül puan tablosu! 17 Eylül Gelinim Mutfakta birincisi kim?
17 09 2020 - 14:44
17 Eylül Doya Doya Moda birincisi kim oldu? Bugün puan tablosu
17 09 2020 - 13:58
Kuaförüm Sensin 17 Eylül Perşembe gün birincisi kim? Bugün puan durumu
17 09 2020 - 13:16
Zuhal Topal’la Sofrada 16 Eylül yarışmacısı Fergane Mehdiyeva kaç puan aldı? Bugün Zuhal Topal kaç verdi?
16 09 2020 - 16:08
Gelinim Mutfakta 16 Eylül Çarşamba puanları! Kim birinci oldu, çeyrek altını kim aldı?
16 09 2020 - 14:59
Yorum Yap