Öne Çıkan Konular
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri
  • 19 Mayıs’ta sokağa çıkma yasağı olacak mı? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı

Doya doya moda 8 Mayıs Cuma haftanın finali kim elendi? Haftanın birincisi kim?

Son Güncelleme:
 Doya doya moda 8 Mayıs Cuma haftanın finali kim elendi? Haftanın birincisi kim?

TV8 ekranlarının sevilen yarışma programı Doya Doya Moda 8 Mayıs Cuma haftanın finali bölümü ile ekranlara geliyor. Pazartesi gününden bu yana 7 büyük beden yarışmacının verdiği mücadele bugün meyvelerini verecek ve bir yarışmacı haftanın finalinde birinci olarak altın kolyenin sahibi olacak. Fakat bugün üzülenler de olacak çünkü bir yarışmacı en düşük puanı aldığı için bu hafta yarışmaya veda edecek. Peki Doya Doya Moda 8 Mayıs Cuma kim elendi? 8 Mayıs Doya Doya Moda kim birinci oldu?

TV8 ekranlarında hafta içi her gün izleyicileri ekran başına kilitlemeyi başaran yarışma programı Doya Doya Moda 8 Mayıs Cuma haftanın finali bölümü ile ekranlara geliyor. Bir hafta boyunca devam eden rekabette son güne gelindi ve bugün bir yarışmacı birinci olarak altın kolyeyi kazanacak bir yarışmacı ise yarışmaya veda edecek. Kemal Doğulu, Seray Sever, Gülşah Saraçoğlu ve Uğurkan Erez’in jüri üyesi olarak bulunduğu yarışma programında haftanın finalinde elenecek olan yarışmacı izleyiciler tarafından şimdiden merak ediliyor. Peki Doya Doya Moda 8 Mayıs Cuma kim elendi? Doya Doya Moda 8 Mayıs altın kolyeyi kim kazandı?

Bütün yarışmacılar iddialı

Doya Doya Moda haftanın finali bölümü için bütün yarışmacılar iddiasını konuşturmak ve en yüksek puanı alarak elenmekten kurtulmak istiyor. Hafta içinde üyelerinin puanları 5 puan üzerinden verilirken haftanın finali bölümünde ise jüri üyeleri 10 puan üzerinden puanlama yapıyor. Bu nedenle cuma günleri verilen puanlar genellikle birinci olacak ve elenecek yarışmacı belirlemek için oldukça etkili oluyor.

Doya Doya Moda 8 Mayıs Cuma puan durumu

Haftanın finali bölümünde bugün yarışmacılar son kombinlerini yapacak ve yeniden puan almak için jüri üyelerinin karşısına çıkacak. Doya Doya Moda 8 Mayıs Cuma altın kolyeyi kazanan yarışmacı Betül oldu.

doya doya moda

Doya Doya Moda 8 Mayıs Cuma kim elendi?

Sevilen yarışma programında bugün yapılan puanlama sonucunda elenen yarışmacı belli olacak. Doya Doya 8 Mayıs Cuma kim elendi sorusunun yanıtı belli oldu. Bu hafta elenen yarışmacı haftanın en düşük puanını alan Mezkure oldu.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
17 Eylül Doya Doya Moda birincisi kim oldu? Bugün puan tablosu
17 09 2020 - 13:58
Kuaförüm Sensin 17 Eylül Perşembe gün birincisi kim? Bugün puan durumu
17 09 2020 - 13:16
Zuhal Topal’la Sofrada 16 Eylül yarışmacısı Fergane Mehdiyeva kaç puan aldı? Bugün Zuhal Topal kaç verdi?
16 09 2020 - 16:08
Gelinim Mutfakta 16 Eylül Çarşamba puanları! Kim birinci oldu, çeyrek altını kim aldı?
16 09 2020 - 14:59
Doya Doya Moda 16 Eylül Çarşamba günün birincisi kim? 16 Eylül Doya Doya Moda puan durumu
16 09 2020 - 14:00
Kuaförüm Sensin 16 Eylül Çarşamba günün birincisi kim? Bugün puan tablosu
16 09 2020 - 13:50
Yorum Yap