Öne Çıkan Konular
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri
  • 19 Mayıs’ta sokağa çıkma yasağı olacak mı? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı

Doya Doya Moda 6 Mayıs Çarşamba puan durumu! Günün konsepti hıdrellez

Son Güncelleme:
 Doya Doya Moda 6 Mayıs Çarşamba puan durumu! Günün konsepti hıdrellez

TV8 ekranlarında renkli, eğlenceli ve keyifli yarışma programı Doya Doya Moda yeni bölümü ile bugün ekranlara geliyor. Hafta içi her gün birbirinden renkli kombinleri ile jüri karşısına çıkan yarışmacılar bugün de en yüksek puan almak ve günün birincisi olmak için mücadele ediyor. Haftanın ortasında sevilen yarışma programında yine yarışmacılar birbiriyle mücadele içine girecek ve jüri üyelerinin kendilerinden istediği kombinleri yerine getirmeye çalışacak nokta Peki Doya Doya Moda 6 Mayıs Çarşamba günün birincisi kim oldu? 6 Mayıs Doya Doya Moda puan durumu nasıl oldu?

Tv8’de Kemal Doğulu, Gülşah Saraçoğlu ve Seray Sever’in jüri üyesi olarak bulundukları yarışma programı Doya Doya Moda yeni bölümü ile bugün ekranlara geliyor. Haftanın ortasında yarışmacıları günün en yüksek puanı alabilmek için jüri üyelerinin kendilerine verdiği kombini yerine getirmeye çalışıyor. Haftanın finali adım adım yaklaşırken yarışmacılar arasında rekabet ve heyecan da giderek artıyor. Peki Doya Doya Moda 6 Mayıs Çarşamba puan durumu nasıl oldu? Bugün en yüksek puanı kim aldı, kim birinci oldu?

doya doya moda

Doya Doya Moda 5 Mayıs puanları

İzleyicilerin yakından takip ettiği doya doya moda yarışmasında bir önceki günün puanlaması ve son puan durumu da herkes tarafından araştırılıyor. Dün yaptıkları kombinlerle jüri üyelerinin karşısına çıkan yarışmacıların aldığı puanlar şu şekilde olmuştu;

Mezkure 4 puan

Emel 4 puan

Sündüz 5 puan

Hanzade 15 puan

Su 4 puan

Betül 7 puan

Mira 5 puan

Günün konsepti: Hıdrellez

Sevilen yarışma programı Doya Doya Moda’da bugün günün konsepti Hıdırellez oldu. Her yıl ülkemizde baharın gelmesi ile Hıdırellez Şenlikleri yapılıyordu, fakat bu yıl coronavirüs tedbirleri kapsamında her şey iptal oldu. 7 büyük beden yarışmacının haftanın finalinde birinci olabilmek için mücadele ettikleri Doya Doya Moda yarışmasında bugün yarışmacılar renkli kostümlerle jüri üyelerinin karşısına çıkacak ve Hıdırellez heyecanını yansıtacak.

Doya Doya Moda 6 Mayıs Çarşamba puan durumu

TV8’in renkli ve eğlenceli yarışma programı Doya Doya Moda hafta içi her gün yapılan puanlamalarla izleyicilerden yoğun ilgi görüyor. Haftanın ortasında bugün yarışmacıların yaptıkları kombinler ve jüri üyelerinden aldıkları puanlar da çok merak ediliyor. Doya Doya Moda 6 Mayıs Çarşamba puan durumu belli oldu. Yarışmacıların aldıkları puanlar şu şekilde;

Mezkure 4 puan

Emel 4 puan

Sündüz 10 puan

Hanzade 5 puan

Su 15 puan

Betül 10 puan

Mira 4 puan

Bugün günün birincisi 15 tam puan alan Su oldu.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Survivor 9 Temmuz fragmanı! İlk eleme adayı belli oldu
9 07 2020 - 09:16
Kuaförüm Sensin 8 Temmuz birincisi kim? Kuaförüm Sensin 282. bölüm
8 07 2020 - 12:38
Müge Anlı 8 Temmuz canlı yayın! 23 yaşındaki Hasan Ay’ı kim neden öldürdü
8 07 2020 - 12:14
Survivor’da Sercan Yıldırım elendi sosyal medya Acun Medya’ya tepki gösterdi
8 07 2020 - 11:19
Survivor 7 Temmuz 2020 büyük ödül oyununu kim kazandı? Son ödül oyunu
7 07 2020 - 20:06
Çağatay Ulusoy’un ayrıldığı Barbaros dizisinde başrol olarak Engin Altan Düzyatan isteniyor
7 07 2020 - 15:59
Yorum Yap