Öne Çıkan Konular
  • Fırında beşamel soslu makarna tarifi
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri

Doya Doya Moda 5 Haziran Cuma kim elendi? Altın kolyenin sahibi belli oldu

Doya Doya Moda 5 Haziran Cuma kim elendi? TV8 ekranlarının aykırı moda yarışması Doya Doya Moda haftanın finali bölümü ile ekranlara geliyor. 5 Haziran Cuma günü yapılacak olan haftanın finali bölümünde elenecek ve birinci olacak yarışmacı izleyiciler tarafından merak ediliyor. Peki Doya Doya Moda 5 Haziran Cuma kim elendi? Doya Doya Moda 5 Haziran kim kazandı?
Son Güncelleme:
 Doya Doya Moda 5 Haziran Cuma kim elendi? Altın kolyenin sahibi belli oldu

TV8 ekranlarında 42 beden ve üstü 7 yarışmacının mücadele ettiği Doya Doya Moda yavaş yavaş büyük finale doğru yaklaşıyor. Ancak büyük final öncesinde bugün haftanın finali yapılacak ve bir yarışmacı hayallerine veda edecek. Aynı zamanda bir yarışmacı daha bu haftaya özel olarak hazırlanan altın kolyenin sahibi olacak. Peki Doya Doya Moda 5 Haziran Cuma haftanın finalinde kim elendi? Doya Doya Moda 5 Haziran altın kolyeyi kim kazandı?

Günün konsepti imza günü

Doya Doya Moda yarışmasında Kemal Doğulu, Gülşah Saraçoğlu ve Seray Sever’den oluşan jüri üyeleri her gün farklı bir konsept belirliyor, yarışmacılar kombinlerini bu konsepte göre yapmak zorunda kalıyor. Haftanın finali günü içinde konsept imza günü olarak belirlendi. Konsepte göre çok ünlü bir isim olan yarışmacılar kendi imza günleri ve hayran Buluşmaları için kıyafet tercihinde bulunacaklar.

doya doya moda

10 puan üzerinden puanlama yapılacak

Doya Doya Moda yarışmasında hafta içinde puanlar 5 puan üzerinden verilirken haftanın finalinde puanlama 10 puan üzerinden yapılıyor. Yani bugünün puanları yarışmacıların akıbeti için oldukça belirleyici oluyor. Haftanın finalinde yapılacak olan puanlamaya göre bir yarışmacı bugün veda edecek bir yarışmacı ise altın kolyeyi kazanacak.

Doya doya moda 5 Haziran kim elendi?

Haftanın finali bölümü ile bugün ekranlara gelen yarışma programında elenen yarışmacı izleyiciler tarafından merak ediliyor. Bu hafta eleme adayı olarak potaya giren yarışmacılar Gamze, Emel, Su ve Melika oldu. Doya Doya Moda 5 Haziran elenen yarışmacı ise en düşük puanı alan Melika oldu.

Doya Doya Moda 5 Haziran kim kazandı?

Doya Doya Moda 5 Haziran Cuma kim kazandı sorusunun yanıtı belli oldu. Bugün jüri üyelerinden yüksek puanlar alan Sündüz altın kolyenin sahibi oldu.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Gelinim Mutfakta 27 Ekim Salı puan tablosu! Bugün çeyrek altını kim kazandı?
27 10 2020 - 11:48
Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 27 Ekim konukları! Elif Buse Doğan kimdir?
27 10 2020 - 10:01
27 Ekim TV rehberi? 27 Ekim ATV, Kanal D, FOX TV, TV8, Show TV, Star TV, TRT1, Kanal 7 yayın akışı
27 10 2020 - 09:38
26 Ekim Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada puanlama! Hangi kaynana kaç puan verdi?
26 10 2020 - 16:27
Doya Doya Moda 26 Ekim Pazartesi kim birinci oldu? Bugün puan durumu!
26 10 2020 - 14:53
Haftalık reyting sonuçları belli oldu! Bir Zamanlar Çukurova ve Masumlar Apartmanı zirvede
26 10 2020 - 14:02
Yorum Yap