Öne Çıkan Konular
  • Fırında beşamel soslu makarna tarifi
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri

Doya Doya Moda 5 Ağustos puan durumu! Doya Doya Moda YouTube kanalı ve günün birincisi

Doya Doya Moda 5 Ağustos puan durumu ve günün birincisi programın yakın takipçileri tarafından merakla araştırılmaya devam ediyor. Hafta içi her gün TV8 ekranlarında yayınlanan ve izleyicilerden de yoğun ilgi gören yarışma programında 42 beden ve üstü 7 yarışmacı mücadele ediyor şıklıklarını ekrana taşımaya çalışıyor. Peki Doya Doya Moda 5 Ağustos puan durumu nasıl oldu? Doya Doya Moda YouTube kanalı nasıl bulunur? Doya Doya Moda 5 Ağustos günün birincisi kim?
Son Güncelleme:
 Doya Doya Moda 5 Ağustos puan durumu! Doya Doya Moda YouTube kanalı ve günün birincisi

TV8 ekranlarının gündüz kuşağında hafta içi her gün yayınlanan ve reyting rekorları kıran yarışma programı Doya Doya Moda 5 Ağustos Çarşamba yeni bölümü ile ekrana geliyor. Hafta içi her gün izleyicileri ekran başına kilitlemeyi başaran yarışma programında 7 büyük beden yarışmacı şıklık ve modayı ekranlara taşıyor. Her gün belirlenen konsepte uygun kombin hazırlayan yarışmacılar jüri üyelerinden yüksek puan olarak günün birincisi olmak haftanın finali içinde yüksek puanlar almak için mücadele ediyor. Peki Doya Doya Moda YouTube izleme linki nasıl açılır? Doya Doya Moda 5 Ağustos puan durumu nasıl? 5 Ağustos Doya Doya Moda günün birincisi kim?

Doya Doya Moda YouTube kanalı

TV8 ekranlarında sevilen yarışma programı Doya Doya Moda YouTube kanalı üzerinden de yayın yapıyor. YouTube arama butonuna doya doya moda yazarak programın kanalına ulaşabilirsiniz. Doya doya moda yeni bölüm fragmanları, bölüm tekrarları, önemli kısa videolar kanal üzerinden izleyenlerle paylaşılıyor. Günün puanlaması da aynı şekilde kaçıranlar için Doya Doya Moda YouTube kanalı üzerinden yayınlanıyor.

doya doya moda

5 Ağustos Doya Doya Moda puan tablosu

Kemal Doğulu, Uğurkan Erez, Seray Sever ve Gülşah Saraçoğlu’ndan oluşan jüri üyeleri her gün puanlama yaparak yarışmacıların konseptlerinin aldıkları puanları belirliyor. Haftanın ortasında da yarışmacıların alacağı puanlar final bölümü için büyük önem taşırken 5 Ağustos Doya Doya Moda puan tablosu belli oldu. Bugün yarışmacıların kombinlerine jüri üyelerinin verdiği puanlar şu şekilde oldu;

Birben: 8 puan

Rumeysa: 6 puan

İmani: 12 puan

Sabiha: 16 puan

Rabia: 10 puan

Sanaz: 8 puan

Nur: 20 puan

Doya Doya Moda 5 Ağustos birincisi kim?

Jüri üyelerinin yaptığı puanlamanın ardından Doya Doya Moda 5 Ağustos birincisi belli oldu. Bugün bütün jüri üyelerinden tam puan alarak 20 puana ulaşan Nur günün birincisi oldu.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Gelinim Mutfakta 27 Ekim Salı puan tablosu! Bugün çeyrek altını kim kazandı?
27 10 2020 - 11:48
Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 27 Ekim konukları! Elif Buse Doğan kimdir?
27 10 2020 - 10:01
27 Ekim TV rehberi? 27 Ekim ATV, Kanal D, FOX TV, TV8, Show TV, Star TV, TRT1, Kanal 7 yayın akışı
27 10 2020 - 09:38
26 Ekim Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada puanlama! Hangi kaynana kaç puan verdi?
26 10 2020 - 16:27
Doya Doya Moda 26 Ekim Pazartesi kim birinci oldu? Bugün puan durumu!
26 10 2020 - 14:53
Haftalık reyting sonuçları belli oldu! Bir Zamanlar Çukurova ve Masumlar Apartmanı zirvede
26 10 2020 - 14:02
Yorum Yap