Öne Çıkan Konular
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri
  • 19 Mayıs’ta sokağa çıkma yasağı olacak mı? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı

Doya Doya Moda 4 Haziran Perşembe puan durumu! Bugün günün birincisi kim?

Doya Doya Moda, 42 beden ve üstü 7 yarışmacının tarzını ekrana taşımaya devam ediyor. Hafta içi her gün yayınlanan Doya Doya Moda yarışmasında birbirinden iddialı yarışmacılar mücadele ediyor ve artık büyük final yavaş yavaş yaklaşıyor. Hafta içi topladıkları puanlar doğrultusunda haftanın finalinde altın kolyeyi kazananı ya da elenen yarışmacılar büyük final öncesinde alabildikleri kadar yüksek puanlar almaya çalışıyor. Peki Doya Doya Moda 4 Haziran Perşembe puan durumu nasıl oldu? Doya Doya Moda 4 Haziran günün birincisi kim oldu?
Son Güncelleme:
 Doya Doya Moda 4 Haziran Perşembe puan durumu! Bugün günün birincisi kim?

Doya Doya Moda yarışması yavaş yavaş sezon finaline yaklaşırken her yeni bölümü ile heyecanlı anlara ekranlara taşımaya devam ediyor. Bu hafta da hem sezon finali öncesinde hem de haftanın finali nedeniyle yarışmacılar da heyecan dorukta. Haftanın finaline bir gün kala yeni günün konsepti ile izleyici karşısına çıkacak olan Doya Doya Moda yarışmasında puanlama çok merak ediliyor. Rekabetin dozunun giderek arttığı yarışmada izleyiciler günlük olarak puanlamayı ve günün birincisini yakından takip ediyor. Peki Doya Doya Moda 4 Haziran Perşembe puan durumu nasıl oldu? Doya Doya Moda 4 Haziran günün birincisi kim?

Doya Doya Moda 139. bölüm

Hafta içi her gün ekranlara gelen ve 7 büyük beden yarışmacısı moda tarzlarını ekrana taşıyan yarışma programı Doya Doya Moda, haftanın finalini bir gün kala yine büyük bir heyecanla izleyici karşısına çıkıyor. Sezon finalinde yarışmacıların arasından birinin birinci olacağı ve büyük ödülü kazanacağı yarışma programında Yarışmacılar arasındaki tartışmalar da giderek büyüyor. Zaman zaman jüri üyeleri de yarışmacıların aralarındaki Tartışmalara müdahale etmek zorunda kalıyor.

Doya Doya Moda 4 Haziran Perşembe puan durumu

Haftanın finali öncesinde bugün son defa 5 puan üzerinden puan alacak olan yarışmacılar en iyi kombini yaparak jüri üyelerinin karşısına çıktı. Doya Doya Moda 4 Haziran Perşembe puan durumu açıklandı. Bugün yarışmacıların aldığı puanlar şu şekilde oldu;

Sündüz: 8 puan

Emel: 8 puan

Betül: 10 puan

Hanzade: 5 puan

Melika: 8 puan

Su: 3 puan

Gamze: 4 puan

Doya Doya Moda 4 Haziran günün birincisi kim?

Doya doya moda 4 Haziran günün birincisi belli oldu. Bugün jüri üyelerinden toplam 10 puan alan Betül günün birincisi oldu.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Beni Bırakma Sıla neden yok? Sude Doğar diziden ayrıldı mı?
21 09 2020 - 15:58
Doya Doya Moda 21 Eylül Pazartesi birincisi kim? Bugün puan durumu
21 09 2020 - 14:44
21 Eylül Pazartesi Gelinim Mutfakta gün birincisi kim oldu? Gelinim Mutfakta bugün puan tablosu
21 09 2020 - 13:49
Show TV Kuaförüm Sensin 21 Eylül günün birincisi kim? Günün puan durumu
21 09 2020 - 12:59
Kuaförüm sensin 21 Eylül – 25 Eylül yarışmacıları kim? Yeni haftada modeller belli oluyor
21 09 2020 - 12:04
18 Eylül Cuma dizi reytingleri açıklandı! Kırmızı Oda zirveye ambargo koydu
19 09 2020 - 14:31
Yorum Yap