Öne Çıkan Konular
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri
  • 19 Mayıs’ta sokağa çıkma yasağı olacak mı? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı

Doya doya moda 3 Haziran Çarşamba puan durumu! Günün birincisi

Doya Doya Moda 3 Haziran Salı günü yeni bölümü ile yine televizyon ekranlarının en çok takip edilen yarışma programlarından biri olmayı başarıyor. 7 büyük beden yarışmacının büyük finale doğru giden mücadelesini yakından takip eden izleyiciler her gün puan durumunu ve günün birincisini de merakla araştırıyor. Peki Doya Doya Moda 3 Haziran Çarşamba günün birincisi kim oldu? 3 Haziran Doya Doya Moda puan durumu nasıl oldu?
Son Güncelleme:
 Doya doya moda 3 Haziran Çarşamba puan durumu! Günün birincisi

TV8 ekranlarında uzun zamandan beri yayınlanan ve izleyicileri ekran başına kilitleyen Doya Doya Moda yarışmasında büyük finale doğru adım adım yaklaşırken heyecan ve rekabette giderek artıyor. Seray Sever, Uğurkan Erez, Gülşah Saraçoğlu ve Kemal Doğulu’nun jüri üyesi olarak bulunduğu yarışma programında 65 yaş üstü yasağı nedeniyle şu anda Uğurkan Erez yer almıyor. 7 büyük beden yarışmacının şıklık yarışına ekranlara taşıyan Doya Doya Moda yarışmasında haftanın ortasında puan durumu merakla bekleniyor. Peki Doya Doya Moda 3 Haziran Çarşamba puan durumu nasıl oldu? 3 Haziran Doya Doya Moda günün birincisi kim oldu?

Doya Doya Moda 138. bölüm

TV8 ekranlarının yakından takip edilen yarışma programı Doya Doya Moda 138. bölüm ile bugün izleyicilerinin karşısına çıkıyor. Oldukça iddialı yarışmacılarla ekranlara gelen yarışmada özellikle büyük beden yarışmacıların yarışması daha da ilgi çekiyor. Moda kurallarını alt üst eden her zaman en iyi kombinlerle izleyici karşısına çıkan yarışmacılar büyük finale doğru avantajlı olmak için en yüksek puanları almaya çalışıyor.

Emel ve Betül arasında tartışma

Son günlerde en yakın arkadaşlarından Su ile problem yaşayan Betül, performans olarak bir hayli düşmüştü. Betül’ün bu performans kaybı Emel’in dikkatini çekerken kavgalardan çabuk etkilendiğini bu nedenle insanlarla bu kadar sıkı Bağlar kurmaması gerektiğini söyledi. Betül ise Emel’in oyuncu olduğunu bu nedenle kavgalardan etkilenmediğini alışık olduğunu iddia etti.

Doya Doya Moda 3 Haziran Çarşamba puan durumu

Haftanın ortasında yarışmacılar günün konseptini yerine getirmek ve jüri üyelerinden en yüksek puanları alabilmek için en iyi kombinleri yapmaya çalıştı. Doya Doya Moda 3 Haziran Çarşamba puan durumu açıklandı. Bugün konsepte uygun kombin yapmaya çalışan yarışmacıların puanları şu şekilde oldu;

Gamze: 9 puan

Emel: 6 puan

Hanzade: 3 puan

Sündüz: 12 puan

Su: 3 puan

Melika: 3 puan

Betül: 4 puan

Doya Doya Moda 3 Haziran günün birincisi kim oldu?

Doya Doya Moda 3 Haziran günün birincisi, bugün diğer yarışmacıların çok düşük puanlar almasının aksine 12 puan alan Emel oldu.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Doya Doya Moda 16 Eylül Çarşamba günün birincisi kim? 16 Eylül Doya Doya Moda puan durumu
16 09 2020 - 14:00
Kuaförüm Sensin 16 Eylül Çarşamba günün birincisi kim? Bugün puan tablosu
16 09 2020 - 13:50
Müge Anlı Aleyna Çakır olayında şok ifadeler! Ümit Can Uygun herkesi tehdit etti
16 09 2020 - 11:42
Masumlar Apartmanı reytingleri de sosyal medyayı da salladı! Çöp ev ilk bölüme damga vurdu
16 09 2020 - 11:00
Masumlar Apartmanı hangi romandan uyarlama? Hangi kanalda yayınlanacak?
15 09 2020 - 15:08
Gelinim Mutfakta 15 Eylül puan tablosu! Gelinim Mutfakta’da günün birincisi kim?
15 09 2020 - 14:00
Yorum Yap