Öne Çıkan Konular
  • Fırında beşamel soslu makarna tarifi
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri

Doya Doya Moda 29 Mayıs Cuma kim elendi? Altın kolyeyi kim kazandı?

TV8 ekranlarında eğlenceli moda yarışması Doya Doya Moda 29 Mayıs haftanın finali bölümü ile bugün izleyicilerin karşısına çıkıyor. Yine rekabet dolu bir hafta geride kalırken bugün bir yarışmacı altın Kolyenin sahibi olacak bir yarışmacı ise Türkiye'nin moda ikonu olma hayallerine veda edecek. Büyük finalin adım adım yaklaştığı yarışma programında haftanın birincisi ve elenen yarışmacı izleyiciler tarafından da çok merak ediliyor. Peki Doya Doya Moda 29 Mayıs kim elendi? Doya Doya Moda 29 Mayıs Cuma kim kazandı?
Son Güncelleme:
 Doya Doya Moda 29 Mayıs Cuma kim elendi? Altın kolyeyi kim kazandı?

TV8 ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan ve izleyicileri ekran başına kilitlemeyi başaran moda yarışması Doya Doya Moda bir haftanın finali bölümü ile daha bugün sizlerin karşısına çıkıyor. Hafta başından beri eğlencenin ve rekabetin eksik olmadığı şıklık yarışında bugün bir yarışmacı hayallerine veda edecek bir yarışmacı ise altın kolyenin sahibi olacak. Geride kalan 5 günün sonunda yarışmacılar toplam puanlara göre eleme potasına girecek ya da yarışmada kalacak. Peki Doya Doya Moda 29 Mayıs Cuma kim elendi? Doya Doya Moda bugün kim kazandı?

Finalde 10 puan üzerinden puanlama yapılacak

Doya Doya Moda yarışmasında Kemal Doğulu, Gülşah Saraçoğlu ve Seray Sever’den oluşan jüri tarafından hafta içi puanlama 5 puan üzerinden yapılıyor. Haftanın final bölümünde ise puanlama 10 puan üzerinden veriliyor. Yani yarışmacıların hafta başından bu yana aldığı puanlara haftanın finalinde 10 puan üzerinden yapılan değerlendirmeler ekleniyor ve birinci olacak, elenecek yarışmacı bu şekilde belli oluyor. Özellikle haftanın finali bölümünde verilen puanlar yarışmacıların akıbeti için büyük önem taşıyor.

Günün konsepti dergi kapağı

Doya Doya Moda yarışmasında haftanın finali bölümünde günün konsepti belli oldu. Bugün yarışmacılar dergi kapağı konsepti için kombinlerini yapacak. Günün finalinde jüri üyelerinin karşısına çıkacak olan yarışmacılar yüksek puanlar alarak elenmekten kurtulmak için mücadele edecek.

Doya Doya Moda Emel Başkan eleniyor mu?

Doya Doya Moda Emel Başkan eleniyor mu sorusunun yanıtı izleyiciler tarafından çok merak ediliyor. Yarışmanın başından beri programda olan ve bu hafta oldukça düşük puanlar alan Emel Başkan eleme potasına yeniden girme tehlikesiyle karşı karşıya. Yarışmada Emel’i sevmeyen Su, Sündüz ve Betül ise bu durumdan son derece memnun. Emel’in elenerek veda edeceğini düşünen yarışmacılar bu durumu halay çekerek kutluyor.

doya doya moda

Doya Doya Moda 29 Mayıs kim elendi?

Doya Doya Moda 29 Mayıs kim elendi sorusunun yanıtı belli oldu. Finale haftalar kala potaya giren 3 yarışmacı Melika, Emel ve Gamze oldu. Bu hafta en düşük puanı alarak veda eden yarışmacı olmadı. Final yaklaşırken eleme olmaması kararını alan jüri üyeleri yarışmacıların yüzünü güldürdü.

Doya Doya Moda 29 Mayıs Cuma kim kazandı?

Doya Doya Moda haftanın finalinde altın kolyeyi kazanan yarışmacı hafta başından beri yaptığı kombinlerle toplam 82 puan alan Sündüz oldu. 81 puanda kalan Hanzaze bir puanla kolyeyi kaçırdı.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
TV’de bugün ne var? 23 Ekim Cuma 2020 ATV, Kanal D, FOX TV, TV8, Show TV, Star TV, TRT1, Kanal 7 yayın akışı
22 10 2020 - 19:16
FOX TV Zuhal Topal’la Sofrada 22 Ekim Perşembe puanlama! Bugün Hülya Toğla yarışacak!
22 10 2020 - 15:40
Sadakatsiz 3. bölüm reytingleri Kanal D’nin yüzünü güldürdü! Çift hanelere doğru ilerliyor
22 10 2020 - 13:46
TV8 Doya Doya Moda 22 Ekim gün birincisi kim? Doya Doya Moda bugün puan durumu
22 10 2020 - 12:43
22 Ekim Gelinim Mutfakta’da günün birincisi kim? Gelinim Mutfakta 22 Ekim puan tablosu
22 10 2020 - 11:38
Sadakatsiz’in Volkan’ı sosyal medyada yerden yere vuruldu: İnsan iki kişiyi aynı anda neden sevmesin?
22 10 2020 - 10:10
Yorum Yap