Öne Çıkan Konular
  • Fırında beşamel soslu makarna tarifi
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri

Doya Doya Moda 29 Eylül Salı günün birincisi kim? Doya Doya Moda bugün puan durumu

TV8 ekranlarında birbirinden iddialı geri büyük beden yarışmacının stil ve tarzları ile ekranlara gelen yarışma programı Doya Doya Moda haftanın ikinci gününde hız kesmeden devam ediyor. Hafta içi her gün yarışmacılar kendilerine verilen konseptleri yerine getiriyor ve ardından podyuma çıkarak jüri üyelerinden yüksek puan almaya çalışıyor. Peki Doya Doya Moda 29 Eylül Salı günün birincisi kim oldu? Doya Doya Moda bugün puan durumu nasıl oldu?
Eklenme:
 Doya Doya Moda 29 Eylül Salı günün birincisi kim? Doya Doya Moda bugün puan durumu

TV8’de iddialı yarışmacıları ve jüri üyeleri ile hafta içi her gün ekranlara gelen doya doya moda yarışmasında haftanın ikinci günü başlıyor. Birbirinden iddialı 42 beden ve üstü 7 yarışmacının şıklık ve tarzına ekranlara yansıtan yarışma programı aynı zamanda Türkiye’de ve dünyada format olarak bir ilk olma özelliğini taşıyor. Bugün de yarışmacılar belirlenen konsepti yerine getirebilmek için belirlenen bölgede alışveriş yapacak ardından bütün hazırlıklarını tamamlayarak podyuma çıkacak. Jüri üyeleri yarışmacıların konsepte uygun hazırlanıp hazırlanmadığına puan verirken günün sonunda bir yarışmacı günün birincisi olacak. Peki Doya Doya Moda 29 Eylül Salı günün birincisi kim oldu? 29 Eylül Doya Doya Moda puan durumu nasıl oldu?

Doya Doya Moda günün konsepti

Doya Doya Moda günün konsepti belli oldu. Yarışmacılar bugün sevdikleri şarkıcının konserine gitmek için hazırlık yapacak ve konsere uygun şekilde giyinerek saç ve makyajlar her şeyi tam olarak jüri üyelerinin karşısına çıkacak.  Yarışmacılara bugün alışveriş adresi olarak ise Bakırköy verildi. Belirlenen süre içerisinde Bakırköy’de alışverişini yapacak olan yarışmacılar daha sonra hazırlanacak ve podyumda yerlerini alacak.

 Doya Doya Moda 29 Eylül puan durumu

Büyük beden yarışmacıların dünyada ilk defa şıklık yarışına ekranlara taşıyan yarışma programı olan Doya Doya Moda’nın haftanın ikinci gününde puan durumu merakla bekleniyor.  Jüri üyeleri Kemal Doğulu, Gülşah Saraçoğlu, Uğurkan Erez ve Seray Sever’in vereceği puanların ardından Doya Doya Moda 29 Eylül puan durumu haberimizin devamında olacak…


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Gelinim Mutfakta 27 Ekim Salı puan tablosu! Bugün çeyrek altını kim kazandı?
27 10 2020 - 11:48
Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 27 Ekim konukları! Elif Buse Doğan kimdir?
27 10 2020 - 10:01
27 Ekim TV rehberi? 27 Ekim ATV, Kanal D, FOX TV, TV8, Show TV, Star TV, TRT1, Kanal 7 yayın akışı
27 10 2020 - 09:38
26 Ekim Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada puanlama! Hangi kaynana kaç puan verdi?
26 10 2020 - 16:27
Doya Doya Moda 26 Ekim Pazartesi kim birinci oldu? Bugün puan durumu!
26 10 2020 - 14:53
Haftalık reyting sonuçları belli oldu! Bir Zamanlar Çukurova ve Masumlar Apartmanı zirvede
26 10 2020 - 14:02
Yorum Yap