Öne Çıkan Konular
  • Fırında beşamel soslu makarna tarifi
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri

Doya Doya Moda 28 Temmuz Salı birincisi kim? Puan durumu

TV8 ekranlarında yayınlanan Doya Doya Moda 28 Temmuz Salı haftanın ikinci gününde izleyicileri ile buluşmaya devam ediyor. Hafta içi her gün birbirinden renkli kombinleri ile ekran karşısına çıkan yarışmacılar haftanın ikinci gününde de yine en yüksek puanı almak ve günün birincisi olmak için mücadele ediyor. Doya Doya Moda 28 Temmuz Salı günün birincisi kim oldu? Doya Doya Moda 28 Temmuz Salı puan durumu nasıl oldu?
Son Güncelleme:
 Doya Doya Moda 28 Temmuz Salı birincisi kim? Puan durumu

TV8 ekranlarında Seray Sever, Uğurkan Erez, Gülşah Saraçoğlu ve Kemal Doğulu’nun jüri üyesi olarak bulundukları Doya Doya Moda yarışması bütün hızı ile bu hafta da devam ediyor. Bayram arası vermeyen ve yoluna devam eden yarışma programında 7 büyük beden yarışmacı en iyi kombinleri yaparak jüri üyelerinden yüksek puan almaya çalışıyor.  42 beden ve üstü yarışmacıların moda ve tarzı ekranlara taşıdıkları eşi benzeri görülmemiş yarışma programında her gün verilen puanlar ve günün birincisi izleyiciler tarafından yakından takip ediliyor. Peki Doya Doya Moda 28 Temmuz Salı puan durumu nasıl? Doya Doya Moda 28 Temmuz Salı birincisi kim?

Hafta başında rekabet yüksek

Türkiye’de ve dünyada ilk defa yapılan bir konseptle ekranlara gelen yarışma programı doya doya moda 42 beden ve üstü yarışmacıların şıklığını ekranlara taşımaya devam ediyor. Yarışmacılar her gün benim konseptine uygun şekilde kombin yapmaya çalışırken jüri üyelerinin karşısına çıkıyor ve yüksek puan almak için mücadele ediyor. Tabii ki hazırlık sırasında yarışmacılar arasında tartışma ve rekabet en üst safhaya ulaşırken haftanın finalinde bir yarışmacı düşük puanları nedeniyle veda ediyor bir yarışmacı ise altın kolyenin sahibi oluyor. Bu hafta da rekabet daha ilk günden başladı ve yarışmacıları birbirleriyle olan mücadelelerini sürdürüyor.

Doya Doya Moda 28 Temmuz Salı puan durumu

Haftanın ikinci gününde jüri üyelerinin verdiği konsepti hazırlayacak olan yarışmacılar puan almak için jüri karşısına çıkıyor. Doya Doya Moda 28 Temmuz salı puan durumu belli olduktan sonra haberimizin devamında sizlerle paylaşacağız…

Doya Doya Moda 28 Temmuz Salı birincisi kim?

Doya Doya Moda 28 Temmuz Salı birincisi açıklandıktan sonra haberimizin devamında olacak…


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Gelinim Mutfakta 27 Ekim Salı puan tablosu! Bugün çeyrek altını kim kazandı?
27 10 2020 - 11:48
Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 27 Ekim konukları! Elif Buse Doğan kimdir?
27 10 2020 - 10:01
27 Ekim TV rehberi? 27 Ekim ATV, Kanal D, FOX TV, TV8, Show TV, Star TV, TRT1, Kanal 7 yayın akışı
27 10 2020 - 09:38
26 Ekim Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada puanlama! Hangi kaynana kaç puan verdi?
26 10 2020 - 16:27
Doya Doya Moda 26 Ekim Pazartesi kim birinci oldu? Bugün puan durumu!
26 10 2020 - 14:53
Haftalık reyting sonuçları belli oldu! Bir Zamanlar Çukurova ve Masumlar Apartmanı zirvede
26 10 2020 - 14:02
Yorum Yap