Öne Çıkan Konular
  • Fırında beşamel soslu makarna tarifi
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri

Doya Doya Moda 28 Ağustos Cuma kim elendi? Doya Doya Moda haftanın birincisi kim?

Doya Doya Moda 28 Ağustos Cuma kim elendi? TV 8 ekranlarının ilgiyle takip edilen yarışma programı Doya Doya Moda'da Bir haftanın finali daha geldi çattı. 42 beden ve üstü 7 iddialı yarışmacının moda ve şıklık için mücadele ettikleri yarışma programında bugün hafta boyunca en düşük puanları alan yarışmacı veda edecek en yüksek puanları alan yarışmacı İsa haftanın birincisi olarak altın bileklik ödülü kazanacak. Peki Doya Doya Moda 28 Ağustos Cuma kim elendi? Doya Doya Moda 28 Ağustos Cuma haftanın finalinde kim kazandı?
Son Güncelleme:
 Doya Doya Moda 28 Ağustos Cuma kim elendi? Doya Doya Moda haftanın birincisi kim?

Hafta içi her gün TV8 ekranlarının gündüz kuşağında süsleyen ve izleyicilerin de yakından takip ettiği yarışma programı Doya Doya Moda haftanın finali ile bugün yine izleyicileri ekran başına kilitliyor. Büyük beden 7 yarışmacının şıklık yarışını ekranlara taşıyan yarışma programında her hafta bir yarışmacı aldığı yüksek puanlar ile haftanın birincisi olarak altın bileklik ödülü kazanırken bir yarışmacı ise düşük puanları nedeni ile yarışmaya veda ediyor. Peki Doya Doya Moda 28 Ağustos Cuma kim elendi? 28 Ağustos Doya Doya Moda birincisi kim oldu?

Bir yarışmacı veda edecek

Gündüz kuşağının en çok takip edilen yarışma programlarından olan Doya Doya Moda’da bugün bir yarışmacı veda edecek. Hafta başından bu yana üyeleri tarafından yapılan puanlamalara göre eleme işlemi yapılırken en düşük puanı alan yarışmacı programdan ayrılacak. Aslında haftanın finali bölümü yarışmacılar için elenmemek üzere büyük şans. Çünkü hafta içi 5 puan üzerinden yapılan oylama haftanın finali bölümünde 10 puan üzerinden gerçekleştiriliyor ve yüksek puan alan yarışmacıların yarışmada kalma ihtimali artıyor.

Doya Doya Moda 28 Ağustos Cuma kim kazandı?

Doya Doya Moda 28 Ağustos Cuma kim kazandı sorusunun yanıtı bugün yapılacak son puanlama ile birlikte belli oldu. Bu hafta yarışmaya yeni katılmasına rağmen geçtiğimiz sezondan tecrübeli olan Özde haftanın birincisi olarak altın bileklik ödülünü kazandı.

Doya Doya Moda 28 Ağustos Cuma kim elendi?

Bugün yapılacak son puanlamanın ardından Doya Doya Moda 28 Ağustos Cuma kim elendi sorusunun yanıtı belli oldu. Bu hafta boyunca en düşük puanları toplayarak son ikiye kalan isimler Rabia ve İmani oldu. Jüri üyeleri yarışmadan İmani’nin elenmesine karar verdi.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Gelinim Mutfakta 27 Ekim Salı puan tablosu! Bugün çeyrek altını kim kazandı?
27 10 2020 - 11:48
Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 27 Ekim konukları! Elif Buse Doğan kimdir?
27 10 2020 - 10:01
27 Ekim TV rehberi? 27 Ekim ATV, Kanal D, FOX TV, TV8, Show TV, Star TV, TRT1, Kanal 7 yayın akışı
27 10 2020 - 09:38
26 Ekim Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada puanlama! Hangi kaynana kaç puan verdi?
26 10 2020 - 16:27
Doya Doya Moda 26 Ekim Pazartesi kim birinci oldu? Bugün puan durumu!
26 10 2020 - 14:53
Haftalık reyting sonuçları belli oldu! Bir Zamanlar Çukurova ve Masumlar Apartmanı zirvede
26 10 2020 - 14:02
Yorum Yap