Öne Çıkan Konular
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri
  • 19 Mayıs’ta sokağa çıkma yasağı olacak mı? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı

Doya Doya Moda 28 Mayıs Perşembe puan durumu: Günün birincisi kim?

TV8'in sevilen yarışması doya doya moda 28 Mayıs Perşembe yeni bölümü ile bugün ekranlara geliyor. Hafta içi her gün yayınlanan 42 beden ve 7 yarışmacının haftanın finalinde birinci olarak hem altın kolyeyi kazanmak hem de elenmemek için mücadele ettiği yarışma programı izleyiciler tarafından ilgiyle takip ediliyor. Peki Doya Doya Moda 28 Mayıs Perşembe günün birincisi kim oldu? Doya Doya Moda 28 Mayıs Perşembe puan durumu nasıl oldu?
Son Güncelleme:
 Doya Doya Moda 28 Mayıs Perşembe puan durumu: Günün birincisi kim?

Hafta içi her gün TV8 ekranlarında izleyici karşısına çıkan ve reyting rekorları kıran yarışma programı Doya Doya Moda haftanın finaline bir gün kala bugün bir kez daha izleyicileri ekran başına kilitlemeyi hazırlanıyor. 7 büyük beden ve yarışmacının hem elenmemek hem de haftanın birincisi olmak için mücadele ettiği yarışma programında büyük final adım adım yaklaşırken yarışmacılarda da heyecan giderek artıyor. Her gün farklı konseptlerle jüri üyelerinin karşısına çıkan yarışmacılar artık uzun zamandan beri programda olmanın dezavantajını nedeniyle tekrara düşmeye başlıyor ve jüri üyelerinden de eleştiri alıyor. Peki Doya Doya Moda 28 Mayıs Perşembe puan durumu nasıl oldu? Doya Doya Moda 28 Mayıs günün birincisi kim oldu?

Su Baher ve Betül arasındaki kavganın nedeni ortaya çıktı

Doya Doya Moda yarışmasının dün yayınlanan bölümünde su Bahar, Betül ile arasının neden açıldığını açıkladı. Gamze ile aralarında geçen bir diyaloğu Betül’ün yanlış anladığını belirten su, aslında öyle demek istemediğini sadece sürpriz yapmak için Gamze ile işbirliği yaptıklarını ama Betül’ün buna bozulduğunu söyledi. Yarışmacılar arasında podyumda karşılıklı atışmalar yaşanırken jüri üyeleri ortamı sakinleştirmek için ellerinden geleni yaptı.

doya doya moda

Doya Doya Moda 28 Mayıs puan durumu

Kemal Doğulu, Gülşah Saraçoğlu ve Seray Sever’den oluşan Doya Doya Moda jürisi bugün yarışmacıların hazırladığı kombinlere haftanın finalinde önce son kez puan verecek. Yarışmacıların konseptleri bugün de 5 puan üzerinden değerlendirilirken haftanın finalinde puanlama 10 puan üzerinden yapılacak. Doya Doya Moda 27 Mayıs Perşembe puan durumu belli oldu. Bugün yarışmacıların aldığı puanlar şu şekilde;

Sündüz: 15 puan

Su: 14 puan

Betül: 10 puan

Emel: 11 puan

Gamze: 11 puan

Melika: 7 puan

Tuğçe: 10 puan

Doya Doya Moda 28 Mayıs günün birincisi bugün tam puan alan Sündüz oldu.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Doya Doya Moda 13 Temmuz Pazartesi birincisi! Bugün puan durumu
13 07 2020 - 10:47
Kuaförüm Sensin 13 Temmuz birincisi kim? Puan durumu
13 07 2020 - 10:39
Show TV Ramo dizisinde şaşırtan bir ayrılık daha
11 07 2020 - 12:43
Survivor 2020 finali nerede yapılacak? Galaport nerede?
11 07 2020 - 09:45
Survivor 10 Temmuz canlı yayında dokunulmazlığı kim kazandı? Eleme adayı kim?
11 07 2020 - 09:36
Kuaförüm Sensin 10 Temmuz Cuma birincisi kim oldu? 10 bin lirayı hangi takım kazandı
10 07 2020 - 13:22
Yorum Yap