Öne Çıkan Konular
  • Fırında beşamel soslu makarna tarifi
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri

Doya Doya Moda 27 Ekim Salı bugün kim birinci oldu? Puan durumu!

TV8 ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan ve her bölümü ile izleyicileri ekran başına kilitlemeyi başaran Doya Doya Moda haftanın ikinci gününde yepyeni kombin ve konseptlerle sizlerle buluşuyor. Birbirinden iddialı büyük beden yarışmacıların şıklık yarışı verdikleri yarışmada bugün de bir yarışmacı günün birincisi olacak. Hafta başında başlayan ve bir hafta boyunca devam eden rekabette günün birincisi ve puan durumu izleyiciler tarafından merakla araştırılıyor. Peki Doya Doya Moda 27 Ekim Salı günün birincisi kim oldu? Doya Doya Moda 27 Ekim puan durumu ve detaylar haberimizde…
Son Güncelleme:
 Doya Doya Moda 27 Ekim Salı bugün kim birinci oldu? Puan durumu!

TV8 ekranlarında 2. sezonu ile izleyici karşısına çıkan ve yayınlandığı her bölümü ile de izlenme rekorları kıran Doya Doya Moda yarışmasında haftanın ikinci günü başlıyor. Bu hafta elenen yarışmacı yerine Aleyna Türkoğlu yarışmaya katıldı ve iddialı rakipleri karşısında şıklık mücadelesi vermeye başladı. Hafta başında elenmemek için yeni bir rekabetin içerisine giren yarışmacılar arasında zaman zaman gerginlikler yaşansa da program eğlenceli ve renkli bir şekilde sizlerle buluşmayı sürdürüyor. Bugün de yine yarışmacılar kendilerine verilen süre içerisinde günün konseptine uygun şekilde kombin yapıyor, Jüri üyelerinin karşısına çıkarak yüksek puan almak için ter döküyor. Peki Doya Doya Moda 27 Ekim Salı günün birincisi kim oldu? Doya Doya Moda 27 Ekim Salı puan durumu nasıl oldu?

Puanlama heyecanı başlıyor

Doya Doya Moda yarışmasında büyük bedene sahip 7 yarışmacı şıklık yarışı verirken bir yandan da jüri üyelerinin karşısında puanlama heyecanı yaşıyor. Haftanın ikinci gününde de bugün yine yarışmacılar kendileri için belirlenen konsepti yerine getiriyor belirlenen bölgede alışverişlerini yapıyor ve jüri üyelerinden yüksek puan almak için mücadele ediyor. Doya Doya Moda jüri koltuğunda oturan Seray Sever, Gülşah Saraçoğlu, Kemal Doğulu ve Uğurkan Erez ise yarışmacıların yaptıkları kombinleri değerlendirerek puanlarını veriyor. Jüri üyelerinin yaptığı bu puanlama yarışmacıların yarışmadaki akıbeti için büyük önem taşıyor.

Doya Doya Moda 27 Ekim Salı puan durumu

Türkiye’de ve dünyada ilk defa farklı bir formatla izleyici karşısına çıkan adeta dünya moda kurallarını alt üst eden yarışma programı Doya Doya Moda’da haftanın ikinci günü puanlaması için heyecan dorukta. Doya Doya Moda 27 Ekim Salı puan durumu şöyle oldu;

Birben: 15 puan

Rumeysa: 5 puan

Sabiha: 11 puan

Özde: 13 puan

Tuğçe: 9 puan

Aleyna: 13 puan

Rabia: 6 puan

Doya Doya Moda 27 Ekim Salı günün birincisi kim?

Doya Doya Moda 27 Ekim Salı günün birincisi açıklandı. Bugün en yüksek puanı alan ve günün birincisi olan yarışmacı 15 puan ile Rumeysa oldu.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 27 Ekim konukları! Elif Buse Doğan kimdir?
27 10 2020 - 10:01
27 Ekim TV rehberi? 27 Ekim ATV, Kanal D, FOX TV, TV8, Show TV, Star TV, TRT1, Kanal 7 yayın akışı
27 10 2020 - 09:38
26 Ekim Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada puanlama! Hangi kaynana kaç puan verdi?
26 10 2020 - 16:27
Doya Doya Moda 26 Ekim Pazartesi kim birinci oldu? Bugün puan durumu!
26 10 2020 - 14:53
Haftalık reyting sonuçları belli oldu! Bir Zamanlar Çukurova ve Masumlar Apartmanı zirvede
26 10 2020 - 14:02
Gelinim Mutfakta 26 Ekim günün birincisi kim? Bugün çeyrek altını kim aldı?
26 10 2020 - 11:08
Yorum Yap