Televizyon

Doya Doya Moda 27 Ekim Salı bugün kim birinci oldu? Puan durumu!

TV8 ekranlarında 2. sezonu ile izleyici karşısına çıkan ve yayınlandığı her bölümü ile de izlenme rekorları kıran Doya Doya Moda yarışmasında haftanın ikinci günü başlıyor. Bu hafta elenen yarışmacı yerine Aleyna Türkoğlu yarışmaya katıldı ve iddialı rakipleri karşısında şıklık mücadelesi vermeye başladı. Hafta başında elenmemek için yeni bir rekabetin içerisine giren yarışmacılar arasında zaman zaman gerginlikler yaşansa da program eğlenceli ve renkli bir şekilde sizlerle buluşmayı sürdürüyor. Bugün de yine yarışmacılar kendilerine verilen süre içerisinde günün konseptine uygun şekilde kombin yapıyor, Jüri üyelerinin karşısına çıkarak yüksek puan almak için ter döküyor. Peki Doya Doya Moda 27 Ekim Salı günün birincisi kim oldu? Doya Doya Moda 27 Ekim Salı puan durumu nasıl oldu?

https://www.youtube.com/watch?v=UCAOevehs9w

Puanlama heyecanı başlıyor

Doya Doya Moda yarışmasında büyük bedene sahip 7 yarışmacı şıklık yarışı verirken bir yandan da jüri üyelerinin karşısında puanlama heyecanı yaşıyor. Haftanın ikinci gününde de bugün yine yarışmacılar kendileri için belirlenen konsepti yerine getiriyor belirlenen bölgede alışverişlerini yapıyor ve jüri üyelerinden yüksek puan almak için mücadele ediyor. Doya Doya Moda jüri koltuğunda oturan Seray Sever, Gülşah Saraçoğlu, Kemal Doğulu ve Uğurkan Erez ise yarışmacıların yaptıkları kombinleri değerlendirerek puanlarını veriyor. Jüri üyelerinin yaptığı bu puanlama yarışmacıların yarışmadaki akıbeti için büyük önem taşıyor.

Doya Doya Moda 27 Ekim Salı bugün kim birinci oldu? Puan durumu!

Doya Doya Moda 27 Ekim Salı puan durumu

Türkiye’de ve dünyada ilk defa farklı bir formatla izleyici karşısına çıkan adeta dünya moda kurallarını alt üst eden yarışma programı Doya Doya Moda’da haftanın ikinci günü puanlaması için heyecan dorukta. Doya Doya Moda 27 Ekim Salı puan durumu şöyle oldu;

Birben: 15 puan

Rumeysa: 5 puan

Sabiha: 11 puan

Özde: 13 puan

Tuğçe: 9 puan

Aleyna: 13 puan

Rabia: 6 puan

Doya Doya Moda 27 Ekim Salı günün birincisi kim?

Doya Doya Moda 27 Ekim Salı günün birincisi açıklandı. Bugün en yüksek puanı alan ve günün birincisi olan yarışmacı 15 puan ile Rumeysa oldu.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu