Öne Çıkan Konular
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri
  • 19 Mayıs’ta sokağa çıkma yasağı olacak mı? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı

Doya Doya Moda 26 Ağustos Çarşamba birincisi kim? Puan durumu

TV8 ekranlarında 7 büyük beden yarışmacının moda konusunda kendilerini kanıtlamaya çalıştıkları şıklık yarışına girdikleri yarışma programı Doya Doya Moda 26 Ağustos Çarşamba günün birincisi ekran başında izleyenler tarafından merakla araştırılıyor. Hafta içi her gün ekranlara gelen yarışma programında 42 beden ve üstü 7 yarışmacı kendilerine verilen günün konseptini yerine getirmeye en şık kombini yaparak jüri üyelerinden yüksek puan almaya çalışıyor. Peki Doya Doya Moda 26 Ağustos Çarşamba birincisi kim oldu? Doya Doya Moda 26 Ağustos Çarşamba puan durumu nasıl?
Son Güncelleme:
 Doya Doya Moda 26 Ağustos Çarşamba birincisi kim? Puan durumu

TV8 ekranlarının sevilen moda yarışması Doya Doya Moda 26 Ağustos Çarşamba yeni bölümü ile haftanın ortasında ekranlara geliyor. 42 beden ve üstü 7 yarışmacının şıklık yarışına ekranlara taşıyan yarışma programında haftanın ortasında yeniden puanlama yapılacak ve günün en yüksek puanı alan yarışmacı günün birincisi olarak haftanın finali için avantajlı duruma geçecek. TV8 ekranlarında gündüz kuşağında renk katan ve izleyiciler tarafından da yakından takip edilen programda puan durumu da herkes tarafından merakla bekleniyor. Peki Doya Doya Moda 26 Ağustos Çarşamba birincisi kim oldu? Doya Doya Moda 26 Ağustos puan durumu nasıl oldu?

Yarışmacılar arasında rekabet artıyor

Doya Doya Moda yarışması daha yeni yarışmacı Özde’nin yarışmaya dahil olması ile birlikte rekabet daha da arttı. Geçtiğimiz haftalarda genellik ve aynı isimler haftanın birinciliğini ya da günün birinciliğini alırken bu hafta Özde geldiği ilk gün de günün birincisi olmayı ikinci günde de güzel puanları elde etmeyi başardı. Aslında onun bu başarısı rakiplerini kıskandırmanın yanında Kemal Doğulu’nun söylediği övgü dolu sözler bazı yarışmacıları gözyaşlarına boğdu. Özde ise Kemal Doğulu’nun kendisi hakkında söylediği sözlere teşekkür ederek hayatında aldığı en güzel iltifatlar olduğunu dile getirdi.

Doya Doya Moda 26 Ağustos Çarşamba puan durumu

Doya Doya Moda 26 Ağustos Çarşamba puan durumu yarışmacıların yaptığı kombinlere jüri üyeleri Kemal Doğulu, Uğurkan Erez, Seray Sever ve Gülşah Saraçoğlu’nun vereceğe puanlarla belli oldu. Bugün jüri üyelerinin yarışmacılara verdiği puanlar şu şekilde;

İmani: 5 puan

Birben: 13 puan

Rumeysa: 9 puan

Nur: 9 puan

Sabiha: 10 puan

Özde: 10 puan

Rabia: 4 puan

Doya Doya Moda 26 Ağustos Çarşamba birincisi kim?

Doya Doya Moda 26 Ağustos Çarşamba birincisi belli oldu. Bugün jüri üyelerinden toplam 13 puan almayı başaran Rabia oldu.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Gelinim Mutfakta 23 Eylül günün birincisi kim oldu? Bugün puan durumu
23 09 2020 - 12:00
SHOW TV Kuaförüm Sensin 23 Eylül Çarşamba birincisi kim? Bugün puan durumu
23 09 2020 - 11:25
TV yayın akışı 23 Eylül 2020 Çarşamba! FOX TV, Star, TV8, Kanal D, Show TV, ATV bugün yayın akışı
23 09 2020 - 09:40
Müge Anlı Aleyna Çakır olayı kapandı mı? Twitter kullanıcıları Müge Anlı’ya tepki gösterdi
23 09 2020 - 09:31
22 Eylül dizi reytingleri! Masumlar Apartmanı, Menajerimi Ara, Baraj, Hekimoğlu hangisi kazandı?
23 09 2020 - 09:20
Zuhal Topal’la Sofrada 22 Eylül Salı puanlama! Zuhal Topal bugün kaç puan verdi?
22 09 2020 - 17:08
Yorum Yap