Öne Çıkan Konular
  • Fırında beşamel soslu makarna tarifi
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri

Doya Doya Moda 26 Ağustos Çarşamba birincisi kim? Puan durumu

TV8 ekranlarında 7 büyük beden yarışmacının moda konusunda kendilerini kanıtlamaya çalıştıkları şıklık yarışına girdikleri yarışma programı Doya Doya Moda 26 Ağustos Çarşamba günün birincisi ekran başında izleyenler tarafından merakla araştırılıyor. Hafta içi her gün ekranlara gelen yarışma programında 42 beden ve üstü 7 yarışmacı kendilerine verilen günün konseptini yerine getirmeye en şık kombini yaparak jüri üyelerinden yüksek puan almaya çalışıyor. Peki Doya Doya Moda 26 Ağustos Çarşamba birincisi kim oldu? Doya Doya Moda 26 Ağustos Çarşamba puan durumu nasıl?
Son Güncelleme:
 Doya Doya Moda 26 Ağustos Çarşamba birincisi kim? Puan durumu

TV8 ekranlarının sevilen moda yarışması Doya Doya Moda 26 Ağustos Çarşamba yeni bölümü ile haftanın ortasında ekranlara geliyor. 42 beden ve üstü 7 yarışmacının şıklık yarışına ekranlara taşıyan yarışma programında haftanın ortasında yeniden puanlama yapılacak ve günün en yüksek puanı alan yarışmacı günün birincisi olarak haftanın finali için avantajlı duruma geçecek. TV8 ekranlarında gündüz kuşağında renk katan ve izleyiciler tarafından da yakından takip edilen programda puan durumu da herkes tarafından merakla bekleniyor. Peki Doya Doya Moda 26 Ağustos Çarşamba birincisi kim oldu? Doya Doya Moda 26 Ağustos puan durumu nasıl oldu?

Yarışmacılar arasında rekabet artıyor

Doya Doya Moda yarışması daha yeni yarışmacı Özde’nin yarışmaya dahil olması ile birlikte rekabet daha da arttı. Geçtiğimiz haftalarda genellik ve aynı isimler haftanın birinciliğini ya da günün birinciliğini alırken bu hafta Özde geldiği ilk gün de günün birincisi olmayı ikinci günde de güzel puanları elde etmeyi başardı. Aslında onun bu başarısı rakiplerini kıskandırmanın yanında Kemal Doğulu’nun söylediği övgü dolu sözler bazı yarışmacıları gözyaşlarına boğdu. Özde ise Kemal Doğulu’nun kendisi hakkında söylediği sözlere teşekkür ederek hayatında aldığı en güzel iltifatlar olduğunu dile getirdi.

Doya Doya Moda 26 Ağustos Çarşamba puan durumu

Doya Doya Moda 26 Ağustos Çarşamba puan durumu yarışmacıların yaptığı kombinlere jüri üyeleri Kemal Doğulu, Uğurkan Erez, Seray Sever ve Gülşah Saraçoğlu’nun vereceğe puanlarla belli oldu. Bugün jüri üyelerinin yarışmacılara verdiği puanlar şu şekilde;

İmani: 5 puan

Birben: 13 puan

Rumeysa: 9 puan

Nur: 9 puan

Sabiha: 10 puan

Özde: 10 puan

Rabia: 4 puan

Doya Doya Moda 26 Ağustos Çarşamba birincisi kim?

Doya Doya Moda 26 Ağustos Çarşamba birincisi belli oldu. Bugün jüri üyelerinden toplam 13 puan almayı başaran Rabia oldu.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Gelinim Mutfakta 27 Ekim Salı puan tablosu! Bugün çeyrek altını kim kazandı?
27 10 2020 - 11:48
Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 27 Ekim konukları! Elif Buse Doğan kimdir?
27 10 2020 - 10:01
27 Ekim TV rehberi? 27 Ekim ATV, Kanal D, FOX TV, TV8, Show TV, Star TV, TRT1, Kanal 7 yayın akışı
27 10 2020 - 09:38
26 Ekim Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada puanlama! Hangi kaynana kaç puan verdi?
26 10 2020 - 16:27
Doya Doya Moda 26 Ekim Pazartesi kim birinci oldu? Bugün puan durumu!
26 10 2020 - 14:53
Haftalık reyting sonuçları belli oldu! Bir Zamanlar Çukurova ve Masumlar Apartmanı zirvede
26 10 2020 - 14:02
Yorum Yap