Öne Çıkan Konular
  • Fırında beşamel soslu makarna tarifi
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri

Doya Doya Moda 24 Temmuz kim elendi? 24 Temmuz Doya Doya Moda birincisi

TV8 ekranlarının sevilen yarışma programı Doya Doya Moda 24 Temmuz haftanın finali bölümü ile ekrana geliyor. 42 beden ve üstü 7 yarışmacının mücadele ettiği yarışma programında hafta içi en yüksek puanları almaya çalışan yarışmacılar haftanın finalinde son kez podyuma çıkıyor. Bugün yapılacak oynamanın sonucunda bir yarışmacı veda edecek bir yarışmacı ise haftanın birincisi olarak altın Kolyenin sahibi olacak. Peki Doya Doya Moda 24 Temmuz kim elendi? Doya Doya Moda 24 Temmuz birincisi kim oldu?
Son Güncelleme:
 Doya Doya Moda 24 Temmuz kim elendi? 24 Temmuz Doya Doya Moda birincisi

TV8 ekranlarında moda ve stil yarışması doya doya moda haftanın finali bölümü ile bugün izleyici karşısına çıkıyor. Hafta içi her gün ekrana gelen yarışma programında bugün veda eden yarışmacı ve günün birincisi belli olacak kazanan yarışmacı ise altın kolyenin sahibi olacak. Türkiye’de ilk defa 42 beden ve üstü büyük beden yarışmacılarının moda ve tarz için mücadele ettikleri yarışma programında elenecek yarışmacı ve haftanın birincisi izleyiciler tarafından merakla bekleniyor. Hafta içi 5 puan üzerinden yapılan puanlama cuma günleri ise 10 puan üzerinden yapılıyor özellikle bugün verilecek puanlamalar sonucunda yarışmacıların kaderi belli olacak. Peki 24 Temmuz Doya Doya Moda kim elendi? Doya Doya Moda 24 Temmuz birincisi kim oldu?

Doya Doya Moda’da bugün neler yaşandı?

Doya Doya Moda 7 büyük beden yetişmeyecek yine günün konseptine en uygun kombinleri hazırlayarak jüri üyelerinin karşısına çıkıyor. En şık kıyafetleri güne uygun şekilde hazırlamaya çalışan yarışmacılara Kemal Doğulu, Seray Sever, Uğurkan Erez, Gülşah Saraçoğlu’ndan oluşan jüri üyeleri puan veriyor. Bugün jüri üyelerinin yapacağı puanlamalar ile birlikte yarışmacıların kaderi belli olacak bir yarışmacı hayallerine ve yarışmaya veda ederken bir yarışmacı ise haftanın birincisi olarak altın kolye kazanacak aynı zamanda diğer yarışmacılar da yarışmada kalmayı garanti edecek.

Doya Doya Moda 24 Temmuz Altın kolyeyi kim kazandı?

Doya Doya Moda 24 Temmuz altın kolye kim kazandı sorusunun yanıtı izleyenler tarafından araştırılmaya başlandı. Bugün yapılacak puanlamalarını ardından altın kolyeyi kazanan yarışmacı belli olacak. Jüri üyeleri günün puanlamasını yaptı ve 24 Temmuz Doya Doya Moda puan durumu şu şekilde oldu;

İmani 28

Rabia 21

Birben 26

Nur 20

Aylin 19

Rümeysa 27

Sabiha 24

Haftanın birincisi ise hafta başından bu yana 87 puan toplamayı başaran Birben oldu. Bu hafta altın kolye Birben’e gitti.

Doya Doya Moda 24 Temmuz kim elendi?

Doya Doya Moda 24 Temmuz kim elendi sorusunun yanıt buldu. Bu hafta jüri üyelerinden en düşük puanları alarak eleme potasına kalan yarışmacılar İmani, Rumeysa ve Aylin oldu. Jüri üyeleri elenen yarışmacının Aylin olduğunu açıkladı.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Gelinim Mutfakta 27 Ekim Salı puan tablosu! Bugün çeyrek altını kim kazandı?
27 10 2020 - 11:48
Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 27 Ekim konukları! Elif Buse Doğan kimdir?
27 10 2020 - 10:01
27 Ekim TV rehberi? 27 Ekim ATV, Kanal D, FOX TV, TV8, Show TV, Star TV, TRT1, Kanal 7 yayın akışı
27 10 2020 - 09:38
26 Ekim Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada puanlama! Hangi kaynana kaç puan verdi?
26 10 2020 - 16:27
Doya Doya Moda 26 Ekim Pazartesi kim birinci oldu? Bugün puan durumu!
26 10 2020 - 14:53
Haftalık reyting sonuçları belli oldu! Bir Zamanlar Çukurova ve Masumlar Apartmanı zirvede
26 10 2020 - 14:02
Yorum Yap