Öne Çıkan Konular
  • Fırında beşamel soslu makarna tarifi
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri

Doya Doya Moda 24 Eylül günün birincisi kim oldu? Bugün puan durumu!

TV8 ekranlarının modaya doyuran yarışma programı Doya Doya Moda haftanın finali öncesinde bugün yarışmacılar için oldukça heyecanlı anlar başlıyor. Haftanın finali adım adım yaklaşırken yarışmacılardan heyecan doruğa çıkıyor jüri üyeleri de yaptıkları puanlamalar ile yarışmacıları adeta kaderini belirliyor. 7 büyük beden yarışmacının şıklık ve tarz yarışına sahne olan Doya Doya Moda yarışmasında bugün yaşanacaklar izleyiciler tarafından da merakla takip ediliyor. Peki Doya Doya Moda 24 Eylül günün birincisi kim oldu? Doya Doya Moda 24 Eylül puan durumu nasıl oldu?
Eklenme:
 Doya Doya Moda 24 Eylül günün birincisi kim oldu? Bugün puan durumu!

TV8 ekranlarında moda ve tarzın konuştuğu her bölümü ile izleyicileri ekran başına kilitlemeyi başaran Doya Doya Moda’nın haftanın finali bölümü öncesinde son puanlama günü ile izleyiciler oldukça heyecanlanacak gibi görünüyor. Yarın yapılacak haftanın finali öncesinde bugün son kez podyuma çıkacak ve 5 puan üzerinden son kez puan alacak olan yarışmacılar günün konseptine uygun kombinleri yapabilmek için mücadele ediyor. Bu hafta da en yüksek puanları alan yarışmacı haftanın birincisi olarak altın bileklik ya da kolye ödülünü kazanacak en düşük puanları alan yarışmacı ise veda edecek. Peki Doya Doya Moda 24 Eylül Perşembe günün birincisi kim oldu? Doya Doya Moda 24 Eylül puan durumu nasıl oldu?

Yarışmacıların konsepti belli oldu

Doya Doya Moda yarışmasında bugün yarışmacıların konsepti dünden açıklanmıştı. Reklam yüzü olmak için Ajans ile görüşmeye gidecek olan yarışmacılar Pendik’te alışveriş yapacak ve bugün için uygun kıyafetleri tercih etmeye çalışacak. Rekabet dolu ve zorlu bir günde alışverişlerini tamamlayarak belirlenen süre içerisinde hazırlanmak zorunda olan yarışmacılar jüri üyelerinden yüksek puan almak için çaba harcayacak.

Doya Doya Moda 24 Eylül Perşembe puan durumu

Yarışmacıların yakacağı kombinlere jüri üyeleri Kemal Doğulu, Seray Sever, Gülşah Saraçoğlu ve Uğurkan Erez puan verecek. Bugün son kez 5 puan üzerinden değerlendirme yapacak olan jüriler Yarın 10 puan üzerinden yarışmacıları değerlendirilecek ve bu puanlar belirleyici olacak. Doya Doya Moda 24 Eylül Perşembe puan durumu ilerleyen dakikalarda haberimizde olacak…

Doya Doya Moda 24 Eylül Perşembe günün birincisi kim?

Doya Doya Moda 24 Eylül Perşembe günün birincisi açıklandıktan sonra haberimiz de sizlerle paylaşacağız…


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Gelinim Mutfakta 27 Ekim Salı puan tablosu! Bugün çeyrek altını kim kazandı?
27 10 2020 - 11:48
Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 27 Ekim konukları! Elif Buse Doğan kimdir?
27 10 2020 - 10:01
27 Ekim TV rehberi? 27 Ekim ATV, Kanal D, FOX TV, TV8, Show TV, Star TV, TRT1, Kanal 7 yayın akışı
27 10 2020 - 09:38
26 Ekim Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada puanlama! Hangi kaynana kaç puan verdi?
26 10 2020 - 16:27
Doya Doya Moda 26 Ekim Pazartesi kim birinci oldu? Bugün puan durumu!
26 10 2020 - 14:53
Haftalık reyting sonuçları belli oldu! Bir Zamanlar Çukurova ve Masumlar Apartmanı zirvede
26 10 2020 - 14:02
Yorum Yap