Öne Çıkan Konular
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri
  • 19 Mayıs’ta sokağa çıkma yasağı olacak mı? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı

Doya Doya Moda 23 Temmuz günün birincisi kim? Bugün puan durumu

Kemal Doğulu, Gülşah Saraçoğlu, Uğurkan Erez ve Seray Sever'in jüri üyesi oldukları yarışma programı Doya Doya Moda 23 Temmuz Perşembe yeni bölümü ile ekranlara geliyor. 42 beden ve üstü 7 büyük beden yarışmacının moda ve tarzını ekranlara taşıdığı yarışma programında günün puanlaması haftanın finali öncesinde büyük önem taşıyor. Peki Doya Doya Moda 23 Temmuz Perşembe günün birincisi kim oldu? Doya Doya Moda 23 Temmuz Perşembe bugün puan durumu nasıl?
Son Güncelleme:
 Doya Doya Moda 23 Temmuz günün birincisi kim? Bugün puan durumu

TV8 ekranlarında hafta içi hergün yayınlanan özellikle farklı forması ile izleyicilerin de ilgisini çeken yarışma programı Doya Doya Moda 23 Temmuz Perşembe yeni bölümü ile haftanın finaline doğru adım adım ilerlemeye devam ediyor. Haftanın finali öncesinde son kez 5 puan üzerinden yapılacak olan puanlamalarla yarışmacıların kaderi belirlenecek ve haftanın finalinde bir yarışmacı birinci olurken bir yarışmacı ise hayallerine veda edecek. Birbirinden iddialı 7 büyük beden yarışmacının tarzını yansıtmaya çalıştıkları yarışma programında bugünün birincileri ve puan durumları da izleyiciler tarafından yakından takip ediliyor. Peki Doya Doya Moda 23 Temmuz günün birincisi kim oldu? Doya Doya Moda 23 Temmuz Perşembe puan durumu nasıl oldu?

Doya doya Moda YouTube linki

TV8 ekranlarının sevilen yarışması Doya Doya Moda YouTube linki üzerinden de izlenebilir. Evde ekran başında yarışmayı izleyemeyen ya da kaçıran izleyiciler yarışmanın tekrarını YouTube kanalı üzerinden kolayca seyrede biliyor. Arama motoruna Doya Doya Moda Youtube yazarak kolaylıkla yarışmanın YouTube kanalına ulaşabilir hemen son bölümün tekrarını ya da bölüm içerisindeki önemli videoları izleyebilirsiniz.

Doya Doya Moda 23 Temmuz puan durumu

Hafta içi her gün ekranlara gelen yarışma programında bugün son kez 5 puan üzerinden puanlama yapılacak ve haftanın finali öncesinde yarışmacılar son defa puan alacak. Hafta başından bu yana tarzını göstermek için mücadele eden yarışmacılar Bugün de yüksek puan alabilmek için jüri üyelerinin kendilerinden istedikleri kombini en uygun şekilde yerine getirmeye çalışıyor. Doya Doya Moda 23 Temmuz Perşembe puan durumu belli oldu. Bugün Doya Doya Moda puan tablosu şu şekilde;

Birben: 19 puan

Rumeysa: 8 puan

Rumeysa: 10 puan

İmani: 6 puan

Rabia: 11 puan

Aylin: 5 puan

Nur: 16 puan

Doya Doya Moda 23 Temmuz günün birincisi kim?

Puanlama yapıldıktan sonra Doya Doya Moda 23 Temmuz birincisi de açıklandı. Bugün jüri üyelerinden toplamda 19 puan alarak günün birincisi olan isim Birben oldu.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Zuhal Topal’la Sofrada 17 Eylül Perşembe Begüm Yavuz Arslan kaç puan aldı? Zuhal Topal’ın puanı
17 09 2020 - 16:14
Gelinim Mutfakta 17 Eylül puan tablosu! 17 Eylül Gelinim Mutfakta birincisi kim?
17 09 2020 - 14:44
17 Eylül Doya Doya Moda birincisi kim oldu? Bugün puan tablosu
17 09 2020 - 13:58
Kuaförüm Sensin 17 Eylül Perşembe gün birincisi kim? Bugün puan durumu
17 09 2020 - 13:16
Zuhal Topal’la Sofrada 16 Eylül yarışmacısı Fergane Mehdiyeva kaç puan aldı? Bugün Zuhal Topal kaç verdi?
16 09 2020 - 16:08
Gelinim Mutfakta 16 Eylül Çarşamba puanları! Kim birinci oldu, çeyrek altını kim aldı?
16 09 2020 - 14:59
Yorum Yap