Öne Çıkan Konular
  • Fırında beşamel soslu makarna tarifi
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri

Doya Doya Moda 23 Ekim kim elendi? Doya Doya Moda bugün kim birinci oldu?

TV8 ekranlarının reyting rekortmeni yarışmalarından Doya Doya Moda, bir haftanın finali bölümü ile daha haftaya veda ediyor. Birbirinden iddialı 7 büyük ve daha yarışmacının şıklık mücadelesini ekranlara taşıyan yarışmada bugün bir yarışmacı altın bileklik ya da kolye ödülünün sahibi olurken bir yarışmacı ise hayallerine ve yarışmaya veda edecek. Her gün izleyiciler tarafından ilgi ile takip edilen yarışmada günün kazananı da merakla bekleniyor. Peki Doya Doya Moda 23 Ekim kim elendi? 23 Ekim Doya Doya Moda kim kazandı?
Son Güncelleme:
 Doya Doya Moda 23 Ekim kim elendi? Doya Doya Moda bugün kim birinci oldu?

TV8 ekranlarında jüri koltuğunda Kemal Doğulu, Uğurkan Erez, Gülşah Saraçoğlu ve Seray Sever’in oturduğu 42 beden ve üstü 7 yarışmacının moda ve tarzını konuşturmaya çalıştığı yarışma programı Doya Doya Moda’da bir haftanın finali bölümü daha geldi çattı. Bugün de yarışmacılar günün konseptini yerine getirmek için alışverişlerini yapacak doğru kombinleri yaparak jüri üyelerinin karşısına çıkmaya çalışacak. Günün puanlaması ve günün birincisi belli olduktan sonra ise haftanın finali bölümü başlayacak yarışmacıların akıbeti belli olacak. Peki Doya Doya Moda 23 Ekim kim kazandı? 23 Ekim Doya Doya Moda kim elendi?

Günün konsepti: 80’ler şıklığı

Doya Doya Moda’da jüri üyeleri tarafından yarışmacılar için her gün farklı bir konsept belirleniyor. Bugün belirlenen konsept 80’ler şıklığı oldu. Yarışmacılar 80’li yılların giyim tarzına uygun olarak hazırlanacak ve bu alışverişi Taksim’de yapacak. Hafta içi her gün 5 puan üzerinden puanlama ile değerlendirilen yarışmacılar bugün ise haftanın finali bölümünde 10 puan üzerinden değerlendirmeye tabi tutulacak. Özellikle yarışmacıların yarışmadaki akıbetinin belirlenmesi için bugün alacakları puanlar büyük önem taşıyor ve doğal olarak yarışmacılar arasında tartışma ve rekabette artıyor.

Doya Doya Moda 23 Ekim kim kazandı?

Doya Doya Moda 23 Ekim kim kazandı sorusunun yanıtı bugün yapılacak olan puanlamanın ardından belli oldu. Bu hafta yaptığı kombinlerle en yüksek puana ulaşan ve haftanın birincisi olan yarışmacı Tuğçe oldu.

Doya Doya Moda 23 Ekim kim elendi?

Doya Doya Moda 23 Ekim kim elendi sorusunun yanıtı belli oldu. Hafta boyunca düşük puanlar alarak veda eden yarışmacı bu hafta Dilara oldu.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Gelinim Mutfakta 27 Ekim Salı puan tablosu! Bugün çeyrek altını kim kazandı?
27 10 2020 - 11:48
Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 27 Ekim konukları! Elif Buse Doğan kimdir?
27 10 2020 - 10:01
27 Ekim TV rehberi? 27 Ekim ATV, Kanal D, FOX TV, TV8, Show TV, Star TV, TRT1, Kanal 7 yayın akışı
27 10 2020 - 09:38
26 Ekim Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada puanlama! Hangi kaynana kaç puan verdi?
26 10 2020 - 16:27
Doya Doya Moda 26 Ekim Pazartesi kim birinci oldu? Bugün puan durumu!
26 10 2020 - 14:53
Haftalık reyting sonuçları belli oldu! Bir Zamanlar Çukurova ve Masumlar Apartmanı zirvede
26 10 2020 - 14:02
Yorum Yap