Öne Çıkan Konular
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri
  • 19 Mayıs’ta sokağa çıkma yasağı olacak mı? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı

Doya Doya Moda 22 Mayıs Cuma kim elendi? Altın kolye sahibini buldu

Doya Doya Moda büyük beden yarışmacıları ile moda kurallarını altüst etmeye devam ederken TV8 ekranlarında da reyting rekorları kırıyor. Birbirinden eğlenceli bölümleri ile izleyicileri ekran başına kilitleyen yarışma programında bir haftanın finali daha geldi çattı. Peki Doya Doya Moda 22 Mayıs Cuma kim elendi? Doya Doya Moda 22 Mayıs Cuma altın kolyeyi kim kazandı?
Son Güncelleme:
 Doya Doya Moda 22 Mayıs Cuma kim elendi? Altın kolye sahibini buldu

TV8 ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan ve son dönemlerde reytingleri ile dikkatleri üzerine toplamayı başaran yarışma programı Doya Doya Moda bir haftanın finali ile defa ekranlara geliyor. Pazartesi gününden bu yana haftanın finalinde hem altın kolyeyi kazanabilmek hem de elenmemek için mücadele eden yarışmacılardan biri Bugün ne yazık ki veda edecek. Bir yarışmacı hem yarışmada kalmayı garantili erken hem de altın kolyenin sahibi olacak. Haftanın finalinde puanlama 10 puan üzerinden yapılırken bugün verilecek olan puanlar yarışmacıların akıbeti için büyük önem taşıyor. Peki Doya Doya Moda 22 Mayıs Cuma kim elendi? Doya Doya Moda 22 Mayıs Cuma kim birinci oldu?

Altın kolye için rekabet sürüyor

TV8 ekranlarında uzun zamandan beri yayınlanan 42 beden ve üstü 7 yarışmacının mücadele ettiği Doya Doya Moda yarışmasında Gülşah Saraçoğlu, Kemal Doğulu ve Seray Sever jüri üyesi olarak bulunuyor. Haftanın finali bölümleri yarışmacılar için büyük önem taşırken hafta içi 5 puan üzerinden yapılan puanlama haftanın finalinde 10 puan üzerinden yapılıyor. Bu hafta en yüksek puanları alan yarışmacılardan biri bugün alacağı puanların da eklenmesi ile birlikte bir olacak ve altın kolyeyi kazanacak. Hafta başından beri mücadelede yeteri kadar varlık gösteremeyen yarışmacılardan biri ise bugün veda edecek.

doya doya moda

Doya Doya Moda 130. bölüm

Doya Doya Moda 130. bölüm ile yine heyecan dolu anları izleyicilerin karşısına çıkaracak. Haftanın iddialı isimleri su ve Sündüz kolyelerini arttırmak için mücadele ederken Betül ise onları ters köşe yapmak istiyor. Haftanın başından bu yana yarışmacıların aldığı puanlar değişirken bugün final bölümünde 10 puan üzerinden yapılacak oylama yarışmacıların kaderini oldukça etkileyecek. Ayrıca bugün haftanın finali bölümünde su gözyaşları ile yarışmaya damga vuracak.

Doya Doya Moda 22 Mayıs puan durumu

Haftanın finali bölümünde bugün jüri üyeleri puanlama yapıyor. Doya Doya Moda 22 Mayıs puan durumu belli oldu. Bugün yarışmacılar birbirine bir hayli yakın puanlar aldı.

Doya Doya Moda 22 Mayıs kim kazandı?

Doya Doya Moda 22 Mayıs kim kazandı sorusunun yanıtı belli olduk. Bu hafta başından bu yana toplam 72 puan toplayan Su Baher haftanın birincisi ve altın kolyenin sahibi oldu. Su yarışmanın başından beri altıncı altın kolyeyi kazandı.

Doya Doya Moda 22 Mayıs kim elendi?

Doya Doya Moda 22 Mayıs kim elendi sorusunun yanıtı belli oldu. Bu hafta en düşük puanı alarak potaya giren isimler Hanzade, Tuğçe ve Emel oldu. Bu yarışmacılar arasından en düşük puanı alarak elenen yarışmacı Tuğçe oldu.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Zuhal Topal’la Sofrada 17 Eylül Perşembe Begüm Yavuz Arslan kaç puan aldı? Zuhal Topal’ın puanı
17 09 2020 - 16:14
Gelinim Mutfakta 17 Eylül puan tablosu! 17 Eylül Gelinim Mutfakta birincisi kim?
17 09 2020 - 14:44
17 Eylül Doya Doya Moda birincisi kim oldu? Bugün puan tablosu
17 09 2020 - 13:58
Kuaförüm Sensin 17 Eylül Perşembe gün birincisi kim? Bugün puan durumu
17 09 2020 - 13:16
Zuhal Topal’la Sofrada 16 Eylül yarışmacısı Fergane Mehdiyeva kaç puan aldı? Bugün Zuhal Topal kaç verdi?
16 09 2020 - 16:08
Gelinim Mutfakta 16 Eylül Çarşamba puanları! Kim birinci oldu, çeyrek altını kim aldı?
16 09 2020 - 14:59
Yorum Yap