Öne Çıkan Konular
  • Fırında beşamel soslu makarna tarifi
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri

Doya Doya Moda 22 Eylül Salı bugün kim birinci oldu? 22 Eylül Salı puan tablosu

TV8 ekranlarının sevilen yarışma programı Doya Doya Moda 22 Eylül Salı yeni bölümü ile bugün izleyicisi ile buluşuyor. Hafta içi her gün yayınlanan ve rekorları kıran yarışma programında Bugün de 7 büyük beden yarışmacı günüm konseptine uygun olarak hazırlanacak ve yüksek puanlar almaya çalışacak. Haftanın ikinci gününde iddialı şekilde hazırlanan yarışmacılar birbirleri ile tartışmayı da ihmal etmiyor. Peki Doya Doya Moda 22 Eylül Salı bugün birinci kim oldu? Doya Doya Moda 22 Eylül Salı puan durumu nasıl oldu?
Eklenme:
 Doya Doya Moda 22 Eylül Salı bugün kim birinci oldu? 22 Eylül Salı puan tablosu

TV8 ekranlarında farklı formatı ve yarışmacıları ile dikkatleri üzerine toplamayı başaran her gün izleyicilerden tam not alan yarışma programı Doya Doya Moda haftanın ikinci gününde de oldukça eğlenceli bir bölümle izleyici karşısına çıkıyor. Bugün yine yarışmacılar jüri üyelerinin belirlediği konsepte uygun şekilde kombin yapacak saç ve makyajlarını da uygun şekilde yaptırarak yüksek puanlar almak için jüri karşısına çıkacak. Haftanın sonunda verilen altın bileklik ya da kolye ödülünü kazanmak için mücadele eden yarışmacılar aynı zamanda yarışmada kalabilmek için de yarışıyor. Çünkü hafta boyunca en düşük puanları alan yarışmacılar haftanın finali bölümünde yarışmaya veda ediyor. Peki Doya Doya Moda 22 Eylül Salı birincisi kim oldu? Doya Doya Moda 22 Eylül Salı puan durumu nasıl oldu?

Doya Doya Moda 22 Eylül günün konsepti

Haftanın ikinci günü de Doya Doya Moda 22 Eylül günün konsepti belli oldu. Bugün yarışmacılar star parça olarak çanta seçecek ve buna göre kombin yapmaya çalışacak. Çanta şıklığı konseptinde yarışmacıların alışveriş adresi ise Bakırköy oldu. 7 büyük beden yarışmacı kendilerine verilen süre içerisinde bugün en şık çantayı bulacak ve bu çantaya uygun kombin hazırlayarak üyelerinin karşısına geçecek. Günün en yüksek puanı alacak yarışmacı şimdiden izleyiciler tarafından merak konusu oldu.

Doya Doya Moda 22 Eylül puan durumu

Yarışmacıların günün konseptine uygun olarak yaptığı kombinlere jüri üyeleri Uğurkan Erez, Kemal Doğulu, Gülşah Saraçoğlu ve Seray Sever puan verecek. Doya Doya Moda 22 Eylül puan durumu belli olduktan sonra haberimizin devamında olacak…

Doya Doya Moda 22 Eylül günün birincisi kim?

Doya Doya Moda 22 Eylül günün birincisi ilerleyen dakikalarda haberimizde olacak…


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Gelinim Mutfakta 27 Ekim Salı puan tablosu! Bugün çeyrek altını kim kazandı?
27 10 2020 - 11:48
Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 27 Ekim konukları! Elif Buse Doğan kimdir?
27 10 2020 - 10:01
27 Ekim TV rehberi? 27 Ekim ATV, Kanal D, FOX TV, TV8, Show TV, Star TV, TRT1, Kanal 7 yayın akışı
27 10 2020 - 09:38
26 Ekim Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada puanlama! Hangi kaynana kaç puan verdi?
26 10 2020 - 16:27
Doya Doya Moda 26 Ekim Pazartesi kim birinci oldu? Bugün puan durumu!
26 10 2020 - 14:53
Haftalık reyting sonuçları belli oldu! Bir Zamanlar Çukurova ve Masumlar Apartmanı zirvede
26 10 2020 - 14:02
Yorum Yap