Öne Çıkan Konular
  • Fırında beşamel soslu makarna tarifi
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri

Doya Doya Moda 21 Eylül Pazartesi birincisi kim? Bugün puan durumu

Doya doya moda 21 Eylül Pazartesi birincisi kim oldu? Modaya tutku derecesinde bağlı 42 beden ve üstü 7 yarışmacının şıklık yarışı içerisine girdiği alışveriş sırasında oldukça ter döktüğü yarışma programı Doya Doya Moda yeni haftaya bugün itibariyle başlıyor. Haftanın ilk gününde yarışmacılar en yüksek puanı almak performanslarını göstermek ve Jüri üyelerine kendilerini kanıtlamak için yoğun bir çaba içerisine giriyor. Peki Doya Doya Moda 21 Eylül Pazartesi puan durumu nasıl oldu? Doya Doya Moda 21 Eylül günün birincisi kim oldu?
Son Güncelleme:
 Doya Doya Moda 21 Eylül Pazartesi birincisi kim? Bugün puan durumu

TV8 ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan ve izleyicileri ekran başına kilitlemeyi başaran Doya Doya Moda yeni haftaya bugün itibariyle başlıyor. Moda tutkunu 42 beden ve üstü 7 yarışmacının mücadele ettiği yarışma programında Dünyada ve Türkiye’de ilk kez bir format deneniyor ve oldukça başarılı bir şekilde yoluna devam ediyor. Yarışmada kalabilmek için rakiplerinden yüksek puan almak zorunda olan yarışmacılar kendilerine verilen süre içerisinde alışveriş ve hazırlıklarını tamamladıktan sonra günün konseptine uygun şekilde üyelerinin karşısına çıkıyor. Elbette bu süreç içerisinde yarışmacılar arasında gerginlik ve tartışmalar da yaşanıyor. Peki Doya Doya Moda 21 Eylül Pazartesi kim birinci oldu? Doya Doya Moda bugün puan durumu nasıl oldu?

Yeni hafta heyecanı başladı

Doya Doya Moda’da bugün yeni hafta heyecanı başlıyor. Yarışmacılar hafta boyunca jüri üyelerinin belirlediği konseptleri uygun şekilde hazırlanacak ve Daha sonrasında jürinin karşısına çıkarak yüksek puan almaya çalışacak. Haftanın finali bölümünde düşük puan alan yarışmacılar veda ederken yüksek puan alan yarışmacı haftanın birincisi olacak ve altın kolye ödülünü kazanma hakkına sahip olacak.

Doya Doya Moda 21 Eylül puan durumu

Doya Doya Moda 21 Eylül puan durumu

Doya Doya Moda 21 Eylül puan durumu izleyiciler tarafından yoğun olarak araştırılıyor. Haftanın ilk gününde jüri üyeleri Uğurkan Erez, Kemal Doğulu, Seray Sever ve Gülşah Saraçoğlu yarışmacıların kombinlerine göre puanlama yapacak. Puan durumu belli oldu. Bugün yarışmacıların aldığı puanlar şu şekilde;

Zeynep Topçu: 6 puan

Birben Coşkun: 12 puan

Rümeysa Buyuran: 4 puan

Sabiha Küçükislamoğlu: 12 puan

Nur İşlek: 7 puan

Rabia Ağca: 5 puan

Özde Karacan: 5 puan

Doya Doya Moda 21 Eylül günün birincisi kim?

Doya Doya Moda 21 Eylül günün birincisi belli oldu. Bugün 12’şer puan alan Sabiha ve Birben günün birinciliğini paylaştı.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Gelinim Mutfakta 27 Ekim Salı puan tablosu! Bugün çeyrek altını kim kazandı?
27 10 2020 - 11:48
Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 27 Ekim konukları! Elif Buse Doğan kimdir?
27 10 2020 - 10:01
27 Ekim TV rehberi? 27 Ekim ATV, Kanal D, FOX TV, TV8, Show TV, Star TV, TRT1, Kanal 7 yayın akışı
27 10 2020 - 09:38
26 Ekim Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada puanlama! Hangi kaynana kaç puan verdi?
26 10 2020 - 16:27
Doya Doya Moda 26 Ekim Pazartesi kim birinci oldu? Bugün puan durumu!
26 10 2020 - 14:53
Haftalık reyting sonuçları belli oldu! Bir Zamanlar Çukurova ve Masumlar Apartmanı zirvede
26 10 2020 - 14:02
Yorum Yap