Öne Çıkan Konular
  • Fırında beşamel soslu makarna tarifi
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri

Doya Doya Moda 20 Temmuz Pazartesi birincisi kim? Bugün puan durumu

TV8 ekranlarında bir ilke imza atarak büyük beden yarışmacıların moda ve tarzını ekranlara yansıtan yarışma programı Doya Doya Moda 20 Temmuz Pazartesi bir dizi izleyiciler tarafından merakla bekleniyor. Hafta içi her gün ekranlara gelen yarışma programında bugün yeni bir rekabet başlayacak ve haftanın finali için yarışmacılar en yüksek puanları alarak birinci olmaya çalışacak. Peki Doya Doya Moda 20 Temmuz bugün puan durumu nasıl oldu? Doya Doya Moda 20 Temmuz Pazartesi birincisi kim?
Son Güncelleme:
 Doya Doya Moda 20 Temmuz Pazartesi birincisi kim? Bugün puan durumu

TV8’de renkli yarışma programı Doya Doya Moda 20 Temmuz Pazartesi yeni bölümü ile yeni bir haftaya dolayısıyla da yeni bir maratona başlıyor. Kemal Doğulu, Uğurkan Erez, Gülşah Saraçoğlu, Seray Sever gibi isimlerin jüri üyesi olarak bulundukları yarışma programında Türkiye’de ve dünyada bir ilke imza atılıyor ve ilk defa 7 büyük beden yarışmacı moda ve tarzını yansıtmaya çalışıyor. Yeni hafta yine heyecan dolu anlara sahne olurken günün birincileri ve puan durumu da ekran başında izleyenler tarafından merakla bekleniyor. Peki Doya Doya Moda 20 Temmuz Pazartesi günün birincisi kim oldu? Doya Doya Moda 20 Temmuz Pazartesi puan durumu nasıl?

Yeni yarışmacı geliyor

Hafta içi her gün TV8 de fırtına gibi etmeye devam eden Doya Doya Moda yarışmasında haftanın finali bölümünde bir yarışmacı en düşük puanları alması nedeni ile yarışmaya veda ediyor. Pazartesi günleri ise elenen yarışmacının yerine yeni bir yarışmacı maratona dahil oluyor ve jüri üyelerine yaptığı kombinleri beğendirmek için elinden geleni yapıyor. Bu hafta da oldukça renkli anların yaşanacağı Doya Doya Moda yarışmasında eğlenceli dakikalar ekran başında izleyenleri bekliyor.

Doya Doya Moda 20 Temmuz Pazartesi puan durumu

Birbirinden iddialı 7 büyük beden yarışmacının tarzını yansıtmaya çalıştıkları Doya Doya Moda yarışmasında jüri üyeleri hafta içi 5 puan üzerinden puanlama yaparken haftanın finali bölümünde ise 10 puan üzerinden puan veriyor. Doya Doya Moda 20 Temmuz Pazartesi puan durumu şu şekilde oldu;

İmani 6 puan

Rümeysa Buyuran 11 puan

Ayşenur 7 puan

Birben 7 puan

Rabia 17 puan

Aylin Tözün 6 puan

Doya Doya Moda 20 Temmuz birincisi kim?

Jüri üyelerinin yaptığı puanlamanın ardından Doya Doya Moda 20 Temmuz birincisi açıklandı. Bugün jüri üyelerinden toplamda 17 puan alarak birinci olan yarışmacı Rabia oldu.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Doya Doya Moda 16 Ekim Cuma kim elendi? Altın kolyeyi kim kazandı?
16 10 2020 - 15:21
Savaşçı yeni sezon 2020 akıbeti belli oldu! Yakında kendi gününde FOX TV’de!
16 10 2020 - 13:51
Temizlik Benim İşim 16 Ekim 2020 kim kazandı? Bugün son puan tablosu
16 10 2020 - 11:49
Gelinim Mutfakta 16 Ekim bilezikleri kim kazandı? Haftanın finalinde kim elendi?
16 10 2020 - 10:59
16 Ekim Cuma Kanal D, ATV, FOX TV, Star TV, TV8, TRT1, Kanal 7, Show TV yayın akışı! Bugün TV’de ne var?
16 10 2020 - 09:48
Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 16 Ekim bugünkü konukları! Sabah neşesi ayağınıza geliyor
16 10 2020 - 09:20
Yorum Yap